Zirve La Cordillera Tek Parça İzle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (230)
3,314 Görüntülenme

Zirve La Cordillera Tek Parça İzle Filmini izle

Politik gerilim filmlerinden olan Zirve 10 Kasım 2017 tarihinde beyaz perde izleyenleri ile buluşacak. Arjantin, İspanya ve Fransa ortak yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Cannes Eleştirmenlerin Haftası’nda Paulina ile ödül sahibi olan Arjantinli yönetmen Santiago Mitre oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Elena Anaya, Ricardo Darin, Erica Rivas, Dolores Fonzi ve Alfredo Castro gibi başarılı oyuncular bulunuyor. Diğer ismi The Summit olan Zirve’ nin senaryosu ise Mariano Llinas ve Santiago Mitre tarafından ortak bir şekilde kaleme alınmıştır. Filmin yapımcılığını ise Fernando Bovaria ve Fernando Brom üstleniyor.

Reklamı Geç
60Zirve La Cordillera izle,Zirve La Cordillera full izle Politik gerilim filmlerinden olan Zirve 10 Kasım 2017 tarihinde beyaz perde izleyenleri ile buluşacak. Arjantin, İspanya ve Fransa ortak yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Cannes Eleştirmenlerin Haftası’nda Paulina ile ödül sahibi olan Arjantinli yönetmen Santiago Mitre oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Elena Anaya, Ricardo Darin, Erica Rivas, Dolores Fonzi ve Alfredo Castro gibi başarılı oyuncular bulunuyor. Diğer ismi The Summit olan Zirve’ nin senaryosu ise Mariano Llinas ve Santiago Mitre tarafından ortak bir şekilde kaleme alınmıştır. Filmin yapımcılığını ise Fernando Bovaria ve Fernando Brom üstleniyor.
Filmde dram, gerilim ve gizemli olaylar bir arada veriliyor. Filmde baş kahraman Arjantin Başkanı’dır. Arjantin Başkanı’nın koltuğunu ve ailesini aynı anda koruması gerekmektedir. Zor bir karar verme sürecinde olan Arjantin Başkanı’nın neden bir karar vermesi gerektiği, politik meselelerin gün yüzüne çıkması anlatılıyor. Başkan aile prensiplerinden ödün vermek istemez. Ancak öyle bir duruma gelmiştir ki bir taraftan sahip olduğu politik konumunu da koruması gerekmektedir. Arjantin Başkanı’nın ve ailesinin etrafında gelişen bu hikayede tüm sırlar ortaya çıkacak. Neden karar vermesi gerektiğini hep birlikte izleyip göreceğiz. Film şimdiden beyaz perde sevenleri tarafından merakla bekleniyor ve filmin gişe rakamları için şimdiden yüksek tahminlerde bulunuluyor. Politikanın, dramın, ailenin ve gizemli olayların bir arada verildiği Zirve 10 Kasım’da vizyonda.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?