Zevk ya da Acı Erotik Film izle

374
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 29 Tem 2017 tarihinde yayınlandı


2013 yapımı olan bu erotik film erotik severlerin büyük bir beğeni ile izlemiş olduğu filmler arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Zengin içeriği ve de birbirinden ateşli dakikaların yer aldığı bu muhteşem film izleyenlerinde heyecanlanmamalarına sebep olabilmektedir. Filmin içeriğinden biraz bahsedecek olursak. Bir gayrimenkul zengini olan Morgan hayatında her tür zevki en dibine kadar yaşam arzusu sex yaşamanın da da en doruklarda yaşama isteği ile bir bayan ile hayatını birleştirir.
Sex konusunda birçok kadın ile birliktelikler yaşayan ve bu süreçte aklına bile gelmeyen heyecanlara doğru yolculuklar yapan Morgan bu süreç içinde eşini de bu sex yaşantısı içine katmayı ister ve o süreçte ortaya inanılmaz ateşli dakikaların yaşandığı sahneler ortaya çıkmış olur. Eşi Morgan ve yanlarında yer alan diğer üçüncü kişi arasındaki heyecan dolu saatler inanılmaz derece de mutluluk verici olmasına karşın Morgan’ın hayatında eksik olan bir şeyin daha olduğunu hissetmeye başlar. Hayatında ki eksiğin sex sırasındaki acıyı yaşamak olduğunu bulan ve bundan sonraki sex sırasında hem kendisine hem de partnerine karşı inanılmaz ve bir o kadar da can yakıcı fantezilerini yaşatma arzusu içinde olduğu ve bunu yaparken de çevresi tarafından da desteklendiğini gören Morgan artık hayatına yepyeni bir heyecan katmayı başarmıştır.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri