Yolculuğun sonu izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı

Yolculuğun sonu izle Filmini izle

Energyne şirketinin sahip olduğu uzay araştırma istasyonu Athena1, mutasyona uğrayan bir laboratuvar faresinin kaçmasıyla yok edilir. Mutasyona sebep olan patojeni içeren tüpleri alıp bir kaçış kapsülüyle Dünya'ya geri dönen Dr. KerryAtkins'in kapsülü atmosfere giriş sırasında parçalanır ve tüpler ABD'de üç noktaya düşer. Eski ordu mensubu olan primatolog Davis Okoye'nin baktığı ve zamanla arkadaş olduğu albino goril George, Everglades'de bir Amerikan timsahı ve Wyoming ormanında bir gri kurt bu patojene maruz kalır. George, zamanla daha agresifleşir ve fiziksel olarak da büyümeye başlar. Patojenin nerede üretildiğini ve üreten şirketin onu biyolojik silah olarak kullanmayı amaçladığını Davis'e söyleyen genetik mühendisi Dr. Kate Caldwell, Davis ile birlikte George'u kurtarmak ve bir tedavi bulmak için birlikte çalışmaya başlar.
Fragman 2 3 4 5 6


Yolculuğun sonu izle

Energyne şirketinin sahip olduğu uzay araştırma istasyonu Athena1, mutasyona uğrayan bir laboratuvar faresinin kaçmasıyla yok edilir. Mutasyona sebep olan patojeni içeren tüpleri alıp bir kaçış kapsülüyle Dünya’ya geri dönen Dr. KerryAtkins’in kapsülü atmosfere giriş sırasında parçalanır ve tüpler ABD’de üç noktaya düşer. Eski ordu mensubu olan primatolog Davis Okoye’nin baktığı ve zamanla arkadaş olduğu albino goril George, Everglades’de bir Amerikan timsahı ve Wyoming ormanında bir gri kurt bu patojene maruz kalır. George, zamanla daha agresifleşir ve fiziksel olarak da büyümeye başlar. Patojenin nerede üretildiğini ve üreten şirketin onu biyolojik silah olarak kullanmayı amaçladığını Davis’e söyleyen genetik mühendisi Dr. Kate Caldwell, Davis ile birlikte George’u kurtarmak ve bir tedavi bulmak için birlikte çalışmaya başlar.

Yolculuğun sonu izle

2018 yapımı Amerikan bilim kurgu filmi olan Rampage: Büyük Yıkım, Midway Games tarafından tasarlanan ve aynı adı taşıyan oyunun sinema uyarlaması oluyor. Dwayne Johnson, Naomie Harris, Malin Akerman, JakeLacy ve Jeffrey Dean Morgan gibi ünlü isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Brad Peyton yapıyor.
1 saat 47 dakika süren filmde Jason ve Morgan oyunculukları ile övgüleri toplarken, filmin görsel efektleri de film eleştirmenleri ve izleyiciler tarafından fazlasıyla beğeniliyor. Son zamanlarda oyunların sinema uyarlamaları izleyicilerde genellikle hayal kırıklığıyla karşılanırken, Rampage: Büyük Yıkım, bu alanda en yüksek puanı alan film oluyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar