Yol Ayrımı İzle Full HD
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (175)
1,043 Görüntülenme

Reklamı Geç
60


Aile ve dram türündeki yerli yapımlar arasına eklenecek bir film olarak gördüğümüz Yol Ayrımı adlı film; gerek oyuncu kadrosu gerekse de olay örgüsü ile ilgi çekecek türde bir proje olarak sinema severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu filmin yerli filmler arasında büyük önem arz etmesinden dolayı da yüksek tirajlı bir halde sinema salonlarındaki yerini alacağına dair herhangi bir şüphe de bulunmuyor.

Yol Ayrımı adı ile vizyona girecek olan dram ve ile türündeki yapım; tekstil imparatorluğu konusunda ailesini ve yakın çevresindeki insanları karşısına almaktan çekinmeyen Mazhar Kozanlı’yı konu alan bir film olarak kendini gösteriyor. Bu gelişmeden sonra da gelişen olaylar iyi bir hikayeyi ortaya çıkarmakla beraber; muhteşem oyunculuklara da Yol Ayrımı adıyla çekimlere başlanılan yerli proje ile kendini gösteriyor.

Yol Ayrımı adlı film; hikayesi ile olduğu kadar oyuncu kadrosu ve yönetmeni ile de ilgi çekecek bir film projesi olarak adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Bu filmin yönetmen koltuğunda oturan Yavuz Turgul; sürekli olarak beraber çalışmaya özen gösterdiği Şener Şen ile bu filmde yeniden bir araya geliyor. Acımasız bir adamın yaşantısının konu edinildiği filmde; ilgi çekecek şekilde bir proje olarak tanımlanması da sağlanacaktır. Böylelikle film izleyicilerinin beklentilerini karşılayacak olan bir film olarak da gündeme gelecek türde bir proje olarak da kendini gösterecektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?