Yetişkin Becerileri izle Türkçe Altyazılı Online Seyret
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (146)
2,802 Görüntülenme

Yetişkin Becerileri izle Türkçe Altyazılı Online Seyret Filmini izle

Yetişkin Becerileri sansürsüz izle, Yetişkin Becerileri Türkçe Altyazılı izle, Yetişkin becerileri sinema sektöründe komedi alanında oldukça sevilmiş filmler arasında yer almaktadır. Sinema sektöründe hepimizin bildiği gibi genelde daha çok ilgimizi çeken filmler her zaman kendimizden parçalar bulduğumuz filmlerdir. Yetişkin becerileri de kendimizden bir nebze de olsa parçalar bulacağımız bir komedi filmidir. Yönetmenliğini Rachell Tunnard'ın yaptığı bu filmde hepimizin yetişkinlik zamanlarında başına gelebilecek olaylar bir güldürü şeklinde bizlere yansıtılmıştır.


Yetişkin Becerileri sansürsüz izle, Yetişkin Becerileri Türkçe Altyazılı izle, Yetişkin becerileri sinema sektöründe komedi alanında oldukça sevilmiş filmler arasında yer almaktadır. Sinema sektöründe hepimizin bildiği gibi genelde daha çok ilgimizi çeken filmler her zaman kendimizden parçalar bulduğumuz filmlerdir. Yetişkin becerileri de kendimizden bir nebze de olsa parçalar bulacağımız bir komedi filmidir. Yönetmenliğini Rachell Tunnard’ın yaptığı bu filmde hepimizin yetişkinlik zamanlarında başına gelebilecek olaylar bir güldürü şeklinde bizlere yansıtılmıştır.

Hayatta hepimiz farklı kimliklerle yaşamamızı sürdürmeye çalışıyoruz. Örneğin; kimimiz azimli, kimimiz duygusal, kimimiz idealist… Bizleri alıp yetişkinliğimizde yaşadığımız günlere götüren bu komedi filminde Jodie Whittaker’in başrolünde bulunduğu idealist bir kadını izleyeceğiz. Jodie Whittaker Anna rolüne bürünüp tam bir idealist kadını bizlerle paylaşacak. Hepimizin başına gelen ve kaçamadığımız ölümün idealist bir kadın olan Anna karakteri üzerindeki etkisini izleyeceğiz. Hayatta tam umudumuzu kestiğimiz anda karşımıza çıkabilecek bazı şansların da olduğunu ve hayata tutunurken geçilen zorlu yolların güzel günlere erişmemizi sağladığını anlayabileceğimiz bir komedi filmi.

Yetişkin becerileri filmi yayınladığı yıllarda iddaalı filmler arasında yer almayı başarmıştır. İlgi çeken komedi filmleri arasında yer almasının sebebi aslında oyuncularının da filme kattığı başarılardandır. Jodie Whittaker’in yanında Brett Goldstain ve Lorraine Ashboume de filmde başrol oyunculuğunu üstlenmiştir. Ödül törenlerinde oldukça başarılı bulunun Yetişkin Becerileri filmi 2 ödül almış olmuş olup halen ülkemizde gösterime girmemiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?