X-Men Dark Phoenix İzle Full HD
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (11)
211 Görüntülenme

Reklamı Geç
60


Süper kahraman filmleri vizyonda kendini göstermeye devam ediyor. Son olarak X-Men Dark Phoenix adlı Marvel projesinin vizyona girerek; ilgi çekecek boyutta yer alacak olan bir proje görüntüsünde izleyici kitlesine hitap etmesi sağlanacaktır. Bununla beraber aynı evrende yer alan olaylar yeniden gündeme gelecek olup; farklı zaman aralıklarında da kendini gösterecektir.

X-Men Dark Phoenix adlı filmde konu Jean Grey ele alınıyor. Jean Grey’in inanılmaz güçlere sahip olarak; insanlar açısından ciddi bir tehdit olarak algılanması gündeme geldi. Bununla beraber Jean Grey karakterini konusunda X-Men takımının bir karar vermesi de gerekecektir. Bu şekilde gelişecek olan olaylar; film hikayesini meydana getirecek olup; bu türde bir proje de ilgi çekecek türde bir yapım olarak da adından söz ettirecek bir film olarak kendini gösterecektir. X-Men Dark Phoenix adlı projenin Marvel evreninin bir halkası olması sebebiyle de ilerleyen biçimleri ile seyircilere ulaşması da sağlanacaktır.

Marvel evreninde geçen bir film olan X-Men Dark Phoenix adlı yapımın oyuncu kadrosu da oldukça ilgi çeken bir film olarak da gündeme gelecektir. Sophie Turner, Jennifer Lawrence , Jessica Chastain ve James McAvoy’un yer aldığı bu filmde; oyuncu kadrosunda da herhangi bir değişikliğe gidilmiyor. Aynı zamanda söz konusu süper kahraman filmini daha da izlenesi bir hale getiren noktalardan bir tanesi olarak kalıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?