White Boy Rick Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
129 Görüntülenme

White Boy Rick Full HD İzle Filmini izle


Yann Demange' nin yönetmenliğini yaptığı White Boy Rick filminin vizyon tarihi belli oldu. 12 Ocak 2018' de vizyona girecek film; dram ve polisiye türünde olacak. Etkileyici sahneleri ve gerçek olaylara dayanan kurgusu ile, polisiye severleri kendine hayran bırakacak.
Amerika Birleşik Devletleri'nde çekilen film, Detroit kasabasında 1980'lerde geçiyor. Gerçek olaylara dayanan film, Detroit'în uyuşturu sorununun en yüksek olduğu zamanda Ricard Wershe Jr' in 14 yaşındayken gizli muhbir olarak çalıştığını ve hayat hikayesini anlatıyor.

White Boy Rick İzle

Yann Demange’ nin yönetmenliğini yaptığı White Boy Rick filminin vizyon tarihi belli oldu. 12 Ocak 2018′ de vizyona girecek film; dram ve polisiye türünde olacak. Etkileyici sahneleri ve gerçek olaylara dayanan kurgusu ile, polisiye severleri kendine hayran bırakacak.
Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilen film, Detroit kasabasında 1980’lerde geçiyor. Gerçek olaylara dayanan film, Detroit’în uyuşturu sorununun en yüksek olduğu zamanda Ricard Wershe Jr’ in 14 yaşındayken gizli muhbir olarak çalıştığını ve hayat hikayesini anlatıyor. Film aynı zamanda biyografi filmi de sayılabilir. Richard 17 yaşına geldiğinde, uyuşturucu satış piyasasının en güçlü oyuncularından biri oluyor ve tutuklanma emri çıkartılıyor. Bütün sahnelerinin gerçeğe yakınlığı ve yaşanmış tarih olmasından dolayı, bu etkileyici sürükleyici film uzun süre vizyonda kalacak gibi görünüyor.

 

White Boy Rick 2018İzle

Richard Wershe Jr’ ı canlandıracak oyuncu Richie Merritt olarak belirlendi. Jennifer Jason Leigh ise konu içerisinde geçen ve Richard ile birlikte iş yapan FBI ajanslarından birisini oynayacak. Bel Powley, Wershe Sr’nin kızı olarak rol alırken, Bruce Dern, Richard’ın dedesi olarak rol alıyor.
2015 yılının şubat ayında Logan Miller ve Noah Miller tarafından White Boy Rick adında eklenen bir senaryo ile başlayan bu uzun filmin hikayesinde Matthew McConaughey, Richard Wershe’nin babasını oynuyor.

Ana fotoğrafçılığın çekimlerini yapmaya başladığı tarih; 14 Mart 2017 olarak kayıtlara geçmiştir ve 12 Ocak 2018’de piyasaya sürülmesi planan

White Boy Rick adlı, polisiye aksiyon ve biyografi türündeki film, kendisinden daha şimdiden bahsettirmeye başlamış, merak uyandıran fragmanları ile izleyici kitlesini toplamayı başarmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "White Boy Rick Full HD İzle" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?