Voodoo Dollz Tek Parça izle

338
 
 
2
0

Ekleyen / 02 Ağu 2017 tarihinde yayınlandı

Colin spor okuluna giden ve başarılı bir öğrenci olan Meg ve Cristina bu başarılarına her daim ortak olurlar ve de sürekli yan yanadırlar. Başarılı bir spor okulunda okuyan bu iki kişi sürekli yan yana olmalarından dolayı bütün sırlarını bilirler. Yine günlerden bir gün Meg Ve Cristine ders çıkışı kıyafetlerini değişmek için soyunma odasına doğru giderler. Hocaları bu iki öğrenciden daha öncesinden de şüphelendiği için arkalarından sessizce gider ve onları izlemeye başlar. İlişkiye giren bu iki öğrenci soyunma odasında âdeta harikalar yaratırlar. Son anına kadar izleyen hocaları ise izlerken bir büyük bir heyecan içinde kalmıştır.
Cristina okuldan atılır ve de Dunwich adında başka bir okula sürgün edilir. Yatlı olarak kaldığı bu okulda da rahat durmayan bu kız daha sonrasında yine diğer arkadaşları ile birlikte yaşayacakları ya da yaşamak istedikleri her ne varsa Cristina bu istekleri fazlası ile karşılayabilen bir isim olarak diğer kızlara karşı da gayet cömert bir şekilde yolunda yürümeye devam etmektedir. Yeni okulunda yepyeni fantezilerini yaşamaya devam eden bu kız diğer kız öğrencilere karşı da dur durak bilmeyen fantezilerini yaşamak ve yaşatabilmek için büyük bir emek sarf edebilmektedir. Her anında muhteşem zevkli sahneler ile karşı karşıya kalacağınız bu erotik filmi sitemiz üzerinden heyecan ile izleyebilirsiniz.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor

hızlı ve tüplü izle Sinyalciler Full HD izle hitman in koruması badigartı izle full hd tek parça- Çam Yarması izle Full HD tek parça- yerli komedi filmleri