Velayet Meselesi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.2 IMDB Puanı

Velayet Meselesi izle Filmini izle

Yönetmenliğinivesenaryo yazarlığınıAlexandra Leclere'inyaptığı 2017 yapımıbirFransızkomedi filmi olanVelayetMeselesi'ninyapımcılığınıPhlippeGodeauyapıyor. Baş rollerinde ünlü Fransız oyuncular ValerieBonneton, DidierBourdon ve IsabelleCarre'nin rol aldığı filmde LaurentStocker, JackieBerroyer ve MichelVuillermozgibibaşarılı ve ünlü isimler yer alıyor.
15 yıldır evli olduğu ve ondan iki çocuk sahibi olduğu kocası Jean'ın (DidierBourdon) bir metresi olduğunu öğrenen Sandrine (ValerieBonneton), olayın şokuyla kocasını suçlamaya başlar. Biraz sinirleri yatışıp olaylara daha tarafsız bir gözle bakmaya başlayınca, aslında evliliğinin bu duruma gelmesinde kendisinin de suçu olduğunun farkına varır. Kocasını kaybetmek istemeyen Sandine, rakibi Virginia (IsabelleCarre) ile tanışmaya gider ve kocasına çok değişik bir anlaşma sunar. Kocasına hayatını iki kadın arasında paylaştırmasını söyleyen ve her ikisine de eşit zaman ayırmasını isteyen Sandine ve Virginia'nın eğlenceli, komik ve sıra dışı rekabeti, Jean'ın ikisi arasında bölünmesi ve başlarından geçenler mizahi bir dille anlatılıyor.
Fragman 2 3 4 5 6


Velayet Meselesi izle

Yönetmenliğinivesenaryo yazarlığınıAlexandra Leclere’inyaptığı 2017 yapımıbirFransızkomedi filmi olanVelayetMeselesi’ninyapımcılığınıPhlippeGodeauyapıyor. Baş rollerinde ünlü Fransız oyuncular ValerieBonneton, DidierBourdon ve IsabelleCarre’nin rol aldığı filmde LaurentStocker, JackieBerroyer ve MichelVuillermozgibibaşarılı ve ünlü isimler yer alıyor.
15 yıldır evli olduğu ve ondan iki çocuk sahibi olduğu kocası Jean’ın (DidierBourdon) bir metresi olduğunu öğrenen Sandrine (ValerieBonneton), olayın şokuyla kocasını suçlamaya başlar. Biraz sinirleri yatışıp olaylara daha tarafsız bir gözle bakmaya başlayınca, aslında evliliğinin bu duruma gelmesinde kendisinin de suçu olduğunun farkına varır. Kocasını kaybetmek istemeyen Sandine, rakibi Virginia (IsabelleCarre) ile tanışmaya gider ve kocasına çok değişik bir anlaşma sunar. Kocasına hayatını iki kadın arasında paylaştırmasını söyleyen ve her ikisine de eşit zaman ayırmasını isteyen Sandine ve Virginia’nın eğlenceli, komik ve sıra dışı rekabeti, Jean’ın ikisi arasında bölünmesi ve başlarından geçenler mizahi bir dille anlatılıyor.

Velayet Meselesi izle

20 Aralık 2017 tarihinde vizyona giren ve 1 saat 44 dakika süren komedi filmi Velayet Meselesi, birçok çiftin yaşadığı sadakat sorununa komik ve eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Film komedi severlerin ve eleştirmenlerin beğenisini topluyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?