Velayet izle İndirmeden Online Full Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (69)
1,112 Görüntülenme

Velayet izle İndirmeden Online Full Seyret Filmini izle

Velayet direk izle, Velayet tek parça izle, Velayet filmi 2017 yılı Fransa yapımı dram türünde bir film olarak ses getiren yapımlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Üç kadının bir araya gelmesi ile beraber hayatlarında yaşananlar ve yaşamlarındaki değişimlerin anlatılmakta olduğu filmde, New York Aile Mahkemesi'nde bir araya gelen bu kadınlar birbirleri ile dostluk kuracaktır. Fakat bu durum bazı olayları yanında getirecek ve olaylar işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Velayet filmi, bir çocuğun velayetinin üzerinden kurgulanmış olup, daha farklı konulara da yer verilmektedir. Film IMDB'den 6,7 gibi bir puan alarak yapımın orta düzey bir kaliteye sahip olduğunu herkes görmüştür. Ancak beklenenin üzerinde bir etki yaratması da izleyenler tarafından dikkatlerin üzerine yönelmesine sebep olmuştur.

Velayet direk izle, Velayet tek parça izle, Velayet filmi 2017 yılı Fransa yapımı dram türünde bir film olarak ses getiren yapımlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Üç kadının bir araya gelmesi ile beraber hayatlarında yaşananlar ve yaşamlarındaki değişimlerin anlatılmakta olduğu filmde, New York Aile Mahkemesi’nde bir araya gelen bu kadınlar birbirleri ile dostluk kuracaktır. Fakat bu durum bazı olayları yanında getirecek ve olaylar işin içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Velayet filmi, bir çocuğun velayetinin üzerinden kurgulanmış olup, daha farklı konulara da yer verilmektedir. Film IMDB’den 6,7 gibi bir puan alarak yapımın orta düzey bir kaliteye sahip olduğunu herkes görmüştür. Ancak beklenenin üzerinde bir etki yaratması da izleyenler tarafından dikkatlerin üzerine yönelmesine sebep olmuştur.
Velayet filmi merak uyandıran konusu ile izleyenleri etkilerken, aynı zamanda oyuncu kadrosu ile de izleyenleri kendine çekmeyi başarmaktadır. Derimin Altında, Narco, Rüyanda, Cyprien gibi filmleri ile izleyenlerde etki bırakan ünlü güzel oyuncu Léa Drucker’ın başrolünde bulunmakta olduğu bu filmin oyuncu kadrosunda Denis Ménochet, Thomas Gioria, Mathilde Auneveux, Mathieu Saïkaly gibi isimler de yer almaktadır. Büyük ilgi ve merak uyandıran bu filmin yönetmen koltuğunda oturan Xavier Legrand, daha önceleri Elveda Çocuklar, Avant Que De Tout Perdre filmlerinde göstermiş olduğu üstün başarıyı bu filmde de göstererek izleyenlere işin kalitesini de belli etmiştir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?