Valley of Bones Kemikler Vadisi Full HD Tek Parça
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (91)
1,510 Görüntülenme

Valley of Bones Kemikler Vadisi Full HD Tek Parça Filmini izle

Yönetmen:

Dan Glaser

Oyuncular:

Autumn Reeser, Muse Watson, Rhys Coiro, Bill Smitrovich, Steven Molony
Valley of Bones full hd tek part izle, Valley of Bones türkçe dublaj 1080p izle,Petrol yataklarının bulunduğu ve zengin bir bölge olan Batı North Dakota birden farklı ve gerilim olaylarının yaşandığı bir bölge olma özelliğine de sahiptir. Bu bölgede geçen olağanüstü olaylar ve karakterlerin içinde bulundukları bu film izinsiz bir kazının beraberinde getireceği olaylar filmin ana konusunu oluşturmaktadır. Anna kazı işinde ustalaşmış ve mesleğinde aranan bir kişidir. Ancak zamanında yaptığı izinsiz kazı yüzünden hapse girerek mesleğinden bir süre uzaklaşmıştır. Hem anne olan ve küçük oğlunu yetiştirmeye çalışan bu kadın elinden geleni yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda hayatının içinde bulunan McCoy petrol şirketinde çalışan ancak oldukça sorunlu bir tiptir. Bu kişi uyuşturucu kullanan aynı zamanda silah kaçakçısı bir grupla başı dertte bir kişidir. Bu kişi Anna ile anlam verilemeyen bir bağa sahiptir. Bu bağ ikisi içinde sorun teşkil edecektir. Anna’da McCoy’ da çocukları ile yeniden bağ kurmak için yaptıkları hataların bedeli resmi bir şekilde ödedikten sonra vicdanen de ödemeye çalışmaktadırlar. McCoy kızının hayatını kurtarabilmek için her şeyi yap0maya hazırdır. İkisinin de hayatının düzene girebilmesi için ve mesleki başarılarına yeniden kavuşabilmek için önlerine bir fırsat geçecektir. Dinozor dişini bulmak zorunda olan bu kişiler yeni bir kazı için bir araya gelecektir. Bu kazı hayatlarını kurtaracak mı? Yoksa yeniden zor günler mi geçirecektir?


Valley of Bones direk sansürsüz full hd izle, Valley of Bones direk full hd izle,Petrol yataklarının bulunduğu ve zengin bir bölge olan Batı North Dakota birden farklı ve gerilim olaylarının yaşandığı bir bölge olma özelliğine de sahiptir. Bu bölgede geçen olağanüstü olaylar ve karakterlerin içinde bulundukları bu film izinsiz bir kazının beraberinde getireceği olaylar filmin ana konusunu oluşturmaktadır. Anna kazı işinde ustalaşmış ve mesleğinde aranan bir kişidir. Ancak zamanında yaptığı izinsiz kazı yüzünden hapse girerek mesleğinden bir süre uzaklaşmıştır. Hem anne olan ve küçük oğlunu yetiştirmeye çalışan bu kadın elinden geleni yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda hayatının içinde bulunan McCoy petrol şirketinde çalışan ancak oldukça sorunlu bir tiptir. Bu kişi uyuşturucu kullanan aynı zamanda silah kaçakçısı bir grupla başı dertte bir kişidir. Bu kişi Anna ile anlam verilemeyen bir bağa sahiptir. Bu bağ ikisi içinde sorun teşkil edecektir. Anna’da McCoy’ da çocukları ile yeniden bağ kurmak için yaptıkları hataların bedeli resmi bir şekilde ödedikten sonra vicdanen de ödemeye çalışmaktadırlar. McCoy kızının hayatını kurtarabilmek için her şeyi yap0maya hazırdır. İkisinin de hayatının düzene girebilmesi için ve mesleki başarılarına yeniden kavuşabilmek için önlerine bir fırsat geçecektir. Dinozor dişini bulmak zorunda olan bu kişiler yeni bir kazı için bir araya gelecektir. Bu kazı hayatlarını kurtaracak mı? Yoksa yeniden zor günler mi geçirecektir?
2017 ABD yapımı olan bu film Dan Glaser tarafından yönetilmiş bir Gerilim-Suç ve Gizem kategorisinde yerini alan bir filmdir. filmizleyerli.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Valley of Bones Kemikler Vadisi Full HD Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?