Uzaydan Gelen Fırtına Hd İzle
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (90)
928 Görüntülenme

Uzaydan Gelen Fırtına Hd İzle Filmini izle

ABD yapımı bir bilim kurgu filmi olan Uzaydan Gelen Fırtına 20 Ekim 2017 tarihinde beyaz perdede gösterime girecek. Film aynı zamanda aksiyon ve gerilim dolu anlarıyla da oldukça ilgi çekici bir film olarak seyirci ile buluşacak. filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Dean Devlin üstlenirken yapımcılığını yine Dean Devlin ve David Ellison yapmaktadır. Manyetik Fırtına olarak da bilenen filmde Gerard Butlet, Abbie Cornish, Jim Sturgess, Alexandra Maria Lara, Andy Garcia gibi başarılı oyuncular rol almaktadır.

Reklamı Geç
60


Uzaydan Gelen Fırtına izle, Uzaydan Gelen Fırtına full hd izle ABD yapımı bir bilim kurgu filmi olan Uzaydan Gelen Fırtına 20 Ekim 2017 tarihinde beyaz perdede gösterime girecek. Film aynı zamanda aksiyon ve gerilim dolu anlarıyla da oldukça ilgi çekici bir film olarak seyirci ile buluşacak. filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Dean Devlin üstlenirken yapımcılığını yine Dean Devlin ve David Ellison yapmaktadır. Manyetik Fırtına olarak da bilenen filmde Gerard Butlet, Abbie Cornish, Jim Sturgess, Alexandra Maria Lara, Andy Garcia gibi başarılı oyuncular rol almaktadır.

Filmde anlatılan hikaye ise dünyadaki iklim değişikliği ve sonrasında yaşanacaklar üzerinedir. İklim değişikliği gittikçe tehlikeli bir hal almakta ve insan ırkını tehdit eder hale gelmiştir. Bunun üzerine dünya ülkeleri ve bilim insanları bir araya gelir ve Dutch Boy ismi verilen iklim kontrol sistemi oluşturmaya karar verirler. Bu sistem gereği dünyanın her yerine uydu yerleştirilir. Bu uyduların görevi doğal afetlerin önlenmesine ve hava durumunu kontrol etmeye yöneliktir. Kurulan bu sistem 2 yıl boyuncu hiçbir teknik sıkıntı göstermeden görevini başarıyla yerine getirir. Ancak bir gün sistemde teknik bir arıza yaşanır ve dünyadaki her şey alt üst olmaya başlar. Bu sorunu çözebilmek için birilerinin uzaya gitmesi gerekmektedir. aksi taktirde dünyadaki tüm denge bozulacak ve yer yerinden oynayacaktır. Aksiyon ve gerilimin üst düzeyde yaşandığı bu filmde dünyada yaşanılan felaketin önüne geçilebilecek mi?

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?