Uzay Yolcuları 2017 İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (29)
438 Görüntülenme

Uzay Yolcuları 2017 İzle Filmini izle

Morten Tyldum' un yönettiği, Jon Spaihts' in efsane kaleminden çıkan Uzay Yolcuları, ünlü oyuncu kadrosuyla bütün bilim kurgu severlerin dikkatini çekti. Kurgusunu Maryann Brandon' un yaptığı Uzay Yolcuları için, 110 milyon dolar bütçe kullanıldı. 14 Aralık 2017 Tarhinde Regency Villace Theatre' de yayınlanan ve olcukça ilgi çeken film, 21 Aralık 2017' da Amerika Birleşik Devletleri' nde yayınlanmasının ardından 299.4 milyon doların üstünde hasılat yaptığı söyleniyor.

Uzay Yolcuları İzle

Morten Tyldum’ un yönettiği, Jon Spaihts’ in efsane kaleminden çıkan Uzay Yolcuları, ünlü oyuncu kadrosuyla bütün bilim kurgu severlerin dikkatini çekti. Kurgusunu Maryann Brandon’ un yaptığı Uzay Yolcuları için, 110 milyon dolar bütçe kullanıldı. 14 Aralık 2017 Tarhinde Regency Villace Theatre’ de yayınlanan ve olcukça ilgi çeken film, 21 Aralık 2017′ da Amerika Birleşik Devletleri’ nde yayınlanmasının ardından 299.4 milyon doların üstünde hasılat yaptığı söyleniyor.

Uzay Yolcuları 2017 İzle

Ülkemizde ise, 13 Ocak 2017 tarihinde vizyona giren ve ses getiren Uzay Yolcuları, Bilim kurgu, Romantik ve aksiyonu doruklarında yaşayacağınız yaklaşık 2 saatten oluşuyor.
Açlık Oyunları serisinden ünlenen, güzel oyuncu Jennifer Lawrence; Aurora Lane rolüyle, Chris Pratt ise Jim Preston rolüyle, Michael Sheen; Arthur rolüyle, ünlü oyuncu Laurence Fishburne; Gus Mancuso rolüyle, Andy Garcia; Captain Nomis rolüyle, Aurora Perrineau; Celeste rolüyle, Lindsey Elizabet; yolcu rolünde ve Robert Larriviere ise TV muhabiri rolünde karşımıza çıkıyor.

Uzay Yolcuları

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Uzay Yolcuları 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?