Unutulmayan Aşk izle İndirmeden Online Full Seyret
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (147)
2,442 Görüntülenme

Unutulmayan Aşk izle İndirmeden Online Full Seyret Filmini izle


Yarım kalmış her duygu tamamlanma özlemiyle insanın içinde daima küçük bir parça dahi olsa kalmıştır. Unutulmayan Aşk tam olarak bitmemiş yaşanmışlıkları, özlemi duyulan duyguları bastırmanın o kadar da kolay olmadığını konu almıştır. Ünlü bir Alman yazar olan Max Zorn eşiyle birlikte kitabının tanıtımını yapmak için New York’a yolculuk yapar. Şans ya da kaderi sonucu orada 17 yıl önce doğu Almanya’dan göç eden eski sevgilisi Rebecca ile karşılaşır. Max artık 60’lı yaşlarında olmasına rağmen eski sevgilisi karşısında adeta gençlik yıllarına döndüğünü hisseder. Bu karşılaşma sonucu beklenmedik bir şekilde aralarındaki küllenmiş duygular tekrar alevlenir. Max ve Rebecca yaptıklarının doğru olmadığını bilerek içten içe pişmanlık hissetse de ikili kolay kolay birbirinden vazgeçmez. Aşkları yarım kalmış olan iki insan yıllar sonra da olsa bir araya gelebilmiştir ve sanki duygularının üstünde sadece bir avuç toz birikmişçesine, 17 yılın ardından birbirlerine karşı olan hisleri ilk günkü kadar taze olarak tekrar kalplerinde yeşermiştir. Hafta sonunu birlikte geçirmek isteyen çift Montauk kasabasına giderler. Fakat ikisi de bitmek tükenmek bilmeyen iç hesaplaşmalar yaşarlar ve birbirleri ile bu durum hakkında konuşmamayı tercih ederler.


Unutulmayan Aşk Sansürsüz İzle, Unutulmayan Aşk Tek Parça izle,Yarım kalmış her duygu tamamlanma özlemiyle insanın içinde daima küçük bir parça dahi olsa kalmıştır. Unutulmayan Aşk tam olarak bitmemiş yaşanmışlıkları, özlemi duyulan duyguları bastırmanın o kadar da kolay olmadığını konu almıştır. Ünlü bir Alman yazar olan Max Zorn eşiyle birlikte kitabının tanıtımını yapmak için New York’a yolculuk yapar. Şans ya da kaderi sonucu orada 17 yıl önce doğu Almanya’dan göç eden eski sevgilisi Rebecca ile karşılaşır. Max artık 60’lı yaşlarında olmasına rağmen eski sevgilisi karşısında adeta gençlik yıllarına döndüğünü hisseder. Bu karşılaşma sonucu beklenmedik bir şekilde aralarındaki küllenmiş duygular tekrar alevlenir. Max ve Rebecca yaptıklarının doğru olmadığını bilerek içten içe pişmanlık hissetse de ikili kolay kolay birbirinden vazgeçmez. Aşkları yarım kalmış olan iki insan yıllar sonra da olsa bir araya gelebilmiştir ve sanki duygularının üstünde sadece bir avuç toz birikmişçesine, 17 yılın ardından birbirlerine karşı olan hisleri ilk günkü kadar taze olarak tekrar kalplerinde yeşermiştir. Hafta sonunu birlikte geçirmek isteyen çift Montauk kasabasına giderler. Fakat ikisi de bitmek tükenmek bilmeyen iç hesaplaşmalar yaşarlar ve birbirleri ile bu durum hakkında konuşmamayı tercih ederler.
Volker Schlöndorff tarafından yazılıp yönetilen filmin başrollerini usta oyuncu Stellan Skarsgard ve Nina Hoss paylaşıyor. 2017 Alman yapımı bir film olan Unutulmayan Aşk Dram\Romantik türünde seyirci ile buluşmuştur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?