Unlocked İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
639 Görüntülenme

Unlocked İzle

Unlocked filminin konusu Londra’da gerçekleşmesi planlanan bir terör saldırısını engellemeye çalışan iki kişinin verdikleri mükemmel ve sıradışı mücadeleyi anlatmaktadır. Alice Racine CIA da çalışan ve gizli göreve verilmiş bir ajandır. Teröristler tarafından eyleme geçilmesi planlanan büyük ve şiddetli saldırının önüne geçmek için her türlü mücadaleyi vermek ve MI5 ajanı ile işbirliği yapmak zorunda olan Alice için işler daha da içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar ve Alice Londra’da gerçekleşecek olan bu saldırıya istemeden de olsa dolaylı yoldan dahil olur.

Reklamı Geç
60

Unlocked izle

Unlocked filminin konusu Londra’da gerçekleşmesi planlanan bir terör saldırısını engellemeye çalışan iki kişinin verdikleri mükemmel ve sıradışı mücadeleyi anlatmaktadır.  Alice Racine CIA da çalışan ve gizli göreve verilmiş bir ajandır. Teröristler tarafından eyleme geçilmesi planlanan büyük ve şiddetli saldırının önüne geçmek için her türlü mücadaleyi vermek ve MI5 ajanı ile işbirliği yapmak zorunda olan Alice için işler daha da içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar ve Alice Londra’da gerçekleşecek olan bu saldırıya istemeden de olsa dolaylı yoldan dahil olur.

Tabi bu durum Alice’yi suçlu durumuna düşürür ve ajanda görev yapan diğer insanların gözü Alice çevrilir. Fakat Alice çok zaman geçmeden bir oyunun içine düştüğünü anlar ve etrafındaki hiç kimseye güvenmemeyi, ölmemek için yapılan tuzaklardan kendini üstün zeka ve becerilerini kullanarak kurtarmayı başarmak zorundadır.

Unlocked hd izle

Gerilim ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyiciye kesintisiz heyecan yaşatacak olan unlocked filminin yönetmenliğini üstlenen isim Michael Apted’dir. Bunun yanı sıra filmde casusluk sahneleri de oldukça ön planda tutulmaktadır. Adını pek çok filmde duyurmuş ve bu muhteşem filmde de görev yapacak olan diğer oyuncular ise, Orlando Bloom, Michael Douglas ve Noomi Rapace gibi isimlerdir. Unlocked adlı Filmin beyaz perdeye uyarlanma tarihi 30 Haziran 2017 olarak belirlenmiştir. Yüksek bir gişe rakamına ulaşmayı hedefleyen bu film harika sahneleriyle izleyicinin gözünü doldurmayı başarıyor

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Unlocked İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?