Tomb Raider Full Hd İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (495)
8,819 Görüntülenme

Tomb Raider Full Hd İzle Filmini izle

Hikayesini özetleyecek olursak; babası olmadan geçen 7 yıldan sonra, Lara Croft; artık 21 yaşına gelmiş genç bir kızdır. Babasından kalan çok geniş çaptaki ticaret şirketinin başına geçmeyi reddetmiştir. Üniversite dersleri alan, Lara; bir zaman sonra babasının kayboluşunu anlamaya çalışır. Babasının seyir notlarından Japonya kıyılarına yakın olan, korkunç ve gizemli adada bir mezar keşfeder. Lara Croft kendisini uzun soluklu bir aksiyonun içinde bulur. Lara; bu bilinmez yolculuğunda kendisini geliştirmesi gerektiğini fark eder. Aksiyon ve macera dolu film, uzun süre gişede kalacak gibi görünüyor. Sinema severleri etkileyen, filmin dağıtımcısı Warner Bros olarak seçildi. Türkiye' de dağıtımını yapan firma ise; Warner Bros Turkey olarak belirlendi.
Fragman 2 3 4 5 6

Tomb Raider İzle

Roar Uthaug tarafından yönetilen film, Cenevre Roberson Dworet’ in efsane kaleminden yazılmıştır. Gary Berber ve Graham King’ in senaryolaştırdığı Tomb Raider vizyona girdi. 16 Mart 2018′ de Amerika Birleşik Devletleri’ nde vizyona girecek olan film, eş zamanlamayla Türkiye’ de de 16 Mart 2018′ da vizyona girecek başarılı filmlerden birisi olmuştur. Ünlü oyuncu kadrosuyla Tomb Raider efsanesinin yeni nesili olarak görülen filmi araştıran sinema severler kurgunun mükemmel olduğunu söylüyorlar.

Tomb Raider 2018 İzle

Hikayesini özetleyecek olursak; babası olmadan geçen 7 yıldan sonra, Lara Croft; artık 21 yaşına gelmiş genç bir kızdır. Babasından kalan çok geniş çaptaki ticaret şirketinin başına geçmeyi reddetmiştir. Üniversite dersleri alan, Lara; bir zaman sonra babasının kayboluşunu anlamaya çalışır. Babasının seyir notlarından Japonya kıyılarına yakın olan, korkunç ve gizemli adada bir mezar keşfeder. Lara Croft kendisini uzun soluklu bir aksiyonun içinde bulur. Lara; bu bilinmez yolculuğunda kendisini geliştirmesi gerektiğini fark eder. Aksiyon ve macera dolu film, uzun süre gişede kalacak gibi görünüyor. Sinema severleri etkileyen, filmin dağıtımcısı Warner Bros olarak seçildi. Türkiye’ de dağıtımını yapan firma ise; Warner Bros Turkey olarak belirlendi.

Lara Croft karakterini, Guldbagge Ödülünü kazanan Alicia Vikander canlandırıyor. Walton Goggins; Mathias Vogel rolüyle kamera karşısına geçerken, Daniel Wu; Lu Re rolüyle, Dominic West ise; Richard Croft rolüyle Tomb Raider filminde karşımıza çıkıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Tomb Raider Full Hd İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?