Tiyaan izle Türkçe Altyazılı Online Seyret
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (129)
2,866 Görüntülenme

Tiyaan izle Türkçe Altyazılı Online Seyret Filmini izle

Tiyaan direk sansürsüz full hd izle, Tiyaan türkçe alt yazılı direk izle, Tiyaan filmi son yılların en çok beğenilen Hint yapımı filmleri arasında yer almaktadır. Ele almış olduğu konu ve oyuncu kadrosu ise tüm izleyenleri uzun süre etkisi altında bırakmaktadır.


Tiyaan izle

Tiyaan direk sansürsüz full hd izle, Tiyaan türkçe alt yazılı direk izle, Tiyaan filmi son yılların en çok beğenilen Hint yapımı filmleri arasında yer almaktadır. Ele almış olduğu konu ve oyuncu kadrosu ise tüm izleyenleri uzun süre etkisi altında bırakmaktadır. Dinler arası kardeşliğin öneminin ve dinler arası çatışmanın vurgulanmakta olduğu filmin senaristi ise Murali Gopy’dir. Filmin oyuncu kadrosunda Prithviraj Sukumaran, Indrajith, Murali Gopy, Ananya gibi isimler yer alırken, filmin yapımcılığını Haneef Mohammed üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Jiyen Krishnakumar oturmaktadır. Film büyük etki yaratırken, yayınlanmasının ardından tüm dünyada konuşulmaya başlanmıştır.

Tiyaan Direk İzle

2017 yılı Hindistan yapımı Tiyaan filminin konusu olarak ise iki gencin hikayesi ele alınmıştır. Bu iki genç birbirlerini çok seven, ilk tanıştıkları günden beri birbirlerini koruyan ve yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki dosttur. Ancak aralarında tek bir fark vardır. O da birinin Hindu dinine, diğerinin de İslam dinine mensup olmasıdır. Bu iki çok yakın arkadaş, Hindistan’ın kuzeyinde, tam da din çatışmalarının olduğu bölgede, yaşamaktadır. Bir süre sonrasında kendileri de bu çatışmanın ortasında kalacaklardır. Fakat dostluklarının zedelenmemesi ve bu çatışmadan yara almadan kurtulmak için çabalayacaklardır. Bu arada birbirlerine olan saygılarını yitirmemek, inanç farklılıklarının dostluklarını etkilememesi ve dostluklarını devam ettirebilmek adına birçok adım atacaklardır. filmizleyerli.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?