Tilya Kürü İle Zayıflayın!
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (17)
351 Görüntülenme

Tilya Kürü İle Zayıflayın! Filmini izle

Kilo problemi günümüzde çocuk ya da yetişken, kadın ya da erkek demeden hemen herkesin en önemli sağlık problemleri arasında yer alıyor. İşlenmiş gıdalar, hareketsizlik, hormonal olaylar, kullanılan ilaçlar kilo almaya ve obeziteye sebep olan başlıca nedenler arasında yer alıyor. Kimi insanlar bunun için tedbirler alırken kimi insanlarda tembellik, zamanın olmayışı vs. gibi sebeplerle kilo almanın önüne geçemiyor.

Dr. İbrahim Saraçoğlu oturduğunuz yerde yağ metabolizmasını dengeye sokarak fazla yağların yakılmasını sağlayan bir kür tarifi vermiştir. Bu mucize kürün adı Tilya Kürü.

 

tilya kürü

 

Tilya Kürü Nedir?

İçerisinde bulunan üç bitki ile yağ metabolizmanızı dengeleyerek yağ yakmanızı sağlayan tamamen bitkisel ve hazırlanması oldukça kolay olan bir kürdür.  Sizde tilya kürü ile yağ metabolizmanızı dengede tutabilir bu sayede hızla kilo verebilirsiniz.

 

Tilya Kürü Malzemeleri

 • 10 gram yani 2 tutam ıhlamur
 • 10 – 12 adet kuşburnu
 • 5 gram yani 1 tutam altın otu

 

Tilya Kürü Nasıl Hazırlanır

750 gram suyu 5 dakika kadar kaynatın. Daha sonra yukarıda vermiş olduğumuz malzemeleri ölçülerine dikkat ederek kaynamış olan suya ilave edin. Yaklaşık 10 dakika da içinde bitkiler varken kaynatın. Biraz dinlendirdikten sonra cam bir kabın içine alarak tüketin. Yalnız dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta bitkileri suyun içerisinde fazla beklettiğiniz takdirde tadı acılaşacaktır. Hafif ılıdıktan sonra süzmenizde fayda var.

 • Tilya Kürü gün içerisinde 6 saat aralıklarla iki defa yemeklerden önce tüketilecektir.

Dr. İbrahim Saraçoğlu tilya kürü ile ayda bazı bünyelerde 6 ile 9 aralığında kilo verdirirken bazı bünyelerde 4 ya da 5 kilo verdirebildiğini söylüyor.www.filmold.com

Tilya kürünü tükettiğiniz dönemde beslenme düzeninizde hiçbir değişiklik yapmanıza gerek olmaması da bu mucizevi kürün güzel yönlerinden bir diğeri.

Unutmamanız gereken şey tilya kürüne ara vermeden ve düzenli olarak 1 ay boyunca devam etmeniz gerektiğidir. Aksi takdirde herhangi bir sonuç alamayacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Spor salonuna gitmeye zamanınız yoksa diyet yapmakta zorluk çekiyorsanız ya da başka bir sebeple diyet yapamıyorsanız tilya kürü tam da sizin aradığınız şey olabilir. Dr. İbrahim Saraçoğlu oturduğunuz yerden, diyet yapmadan, beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeden kilo verebileceğinizin sinyallerini veriyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?