Thoroughbreds izle Sansürsüz Full Hd Tek Part
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (132)
7.1 IMDB Puanı 6,805 Görüntülenme

Thoroughbreds izle Sansürsüz Full Hd Tek Part Filmini izle

()
Thoroughbreds direk full hd izle, Thoroughbreds tek parça 1080p sansürsüz izle, Lily ve Amanda, çocukluklarından beri çok yakın iki arkadaştır. Ancak hayatın cilvelerinden dolayı gençlik dönemleri boyunca birbirlerinden ayrı kalmışlardır. Gün gelir yeniden bir araya gelmenin vakti gelir çatar. Connecticut'ta bir araya gelen bu iki arkadaş hasret gidermeye başlar. Lily, derslerinde son derece başarılı olmuş, bu zaman içerisinde pahalı bir yatılı okulda okumakta olan son derece duygusal bir kız olmuştur. Amanda ise keskin bir zekaya sahiptir. Bu son derece zeki kız ise sosyalleşme konusunda oldukça başarısızdır. Bu nedenle de zamanla duygusuz bir insana dönüşmüştür. Bu ikili yıllar sonra birbirlerini oldukça fazla değişmiş olarak bulduklarında, yeniden düşünmeleri gerekecektir. Hatta çocuklukta çok samimi olan bu iki yakın arkadaş, artık birbirlerini sevmemeye başlayacaktır. Fakat ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırabilmek için ise birlikte plan geliştirmeye başlayacaklardır.
Fragman 2 3 4 5 6 7


Thoroughbreds izle

Thoroughbreds direk full hd izle, Thoroughbreds tek parça 1080p sansürsüz izle, Lily ve Amanda, çocukluklarından beri çok yakın iki arkadaştır. Ancak hayatın cilvelerinden dolayı gençlik dönemleri boyunca birbirlerinden ayrı kalmışlardır. Gün gelir yeniden bir araya gelmenin vakti gelir çatar. Connecticut’ta bir araya gelen bu iki arkadaş hasret gidermeye başlar. Lily, derslerinde son derece başarılı olmuş, bu zaman içerisinde pahalı bir yatılı okulda okumakta olan son derece duygusal bir kız olmuştur. Amanda ise keskin bir zekaya sahiptir. Bu son derece zeki kız ise sosyalleşme konusunda oldukça başarısızdır. Bu nedenle de zamanla duygusuz bir insana dönüşmüştür. Bu ikili yıllar sonra birbirlerini oldukça fazla değişmiş olarak bulduklarında, yeniden düşünmeleri gerekecektir. Hatta çocuklukta çok samimi olan bu iki yakın arkadaş, artık birbirlerini sevmemeye başlayacaktır. Fakat ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırabilmek için ise birlikte plan geliştirmeye başlayacaklardır.

Thoroughbreds Direk İzle

2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı dram ve gerilim türündeki Thoroughbreds adlı filmde izleyenleri oldukça heyecan dolu bir o kadar da duygusal sahneler ardı arkası kesilmeyen ve sürükleyici bir şekilde takip etmektedir. Filmin başrollerinde Anton Yelchin, Anya Taylor-Joy ve Olivia Cooke yer alırken, filmin yönetmen koltuğunda ise Cory Finley oturmaktadır. Film son yılların alanında en iyi filmleri arasına girmiş olduğunu da IMDB’den 7.1 alarak ortaya koymuştur. filmizleyerli.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?