They’ll Love Me When I’m Dead İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

They’ll Love Me When I’m Dead İzle Filmini izle

Theyll.Love.Me.When.Im.Dead izle filmi Amerika Birleşik Devletleri yapımıyla hazırlanan belgesel türündeki bir filmdir. Belgesel 1 saat 38 dakikadan oluşmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Wont you be my neighbor, Half Magic, Best of Enemies, Yabancıların Müziği, 20 Freet From Stardom, Pearl Jam Twenty gibi çalışmaların altında imzası bulunan Morgan Neville oturmaktadır.
Neville, yönetmenliğinin yanı sıra yapımcılığı ve kurguculuğu ile de dikkatleri üzerine çeken birisidir.
Theyll.Love.Me.When.Im.Dead İzle Full HD
Theyll.Love.Me.When.Im.Dead belgesel filminde bir nevi Orson Welles’in hayatı anlatılmaktadır. Belgesel’de Orson Welles’in tamamlayamadığı ama tamamlamak istediği son filmi The Other Side of the Wind hakkında bir tartışma geçmektedir. Filmin bu çalkantılı çekim süreci aktörler, teknik ekiptekiler ve orada bizzat bulunan kişiler tarafından aktarılmaktadır. Orson Welles’in filmi neden bir türlü çekemediğine yorum getirmeye çalışan ekip içerisinde Orson Welles’in yanı sıra Alan Cumming, Peter Bogdanovich, Frank Marshall, Beatrice Welles gibi isimler de yer almaktadır.
Theyll.Love.Me.When.Im.Dead İzle Tek Parça 720P izle
Theyll.Love.Me.When.Im.Dead izle belgeselinde yer alan isimler Orson Welles’in filmi bir türlü neden bitiremediğine dair geniş açıklamalara yer veriyorlar. Bu açıklamalar hem filmin çekim sürecini hem de yönetmenin hayatı hakkında bize yol gösteriyor. Orson Welles’in bitiremediği filminin konusu ise Avrupa’da yarı sürgün bir şekilde dolaşan ünlü yönetmen J.J. “Jake” Hannaford’un çekeceği filmi bitirme çabasını konu alıyor. Film içerisinde bir film tarzında olan bu filmin felsefesi, yapım ve çekim amacı gibi unsurlar da belgesel içerisinde tartışılıyor.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar