The Tribe a.k.a La Tribu izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

The Tribe a.k.a La Tribu izle Filmini izle

The Tribe A.K.A La Tribu (2018)
2018 yılının başlarında vizyona giren The Tribe a.k.a La Tribu (2018) filminin yapım yerleri de Badalona, Barcelona, Katalonya ve İspanya olmaktadır. Henüz yeni bir film olmasına rağmen 2 ödül alan filmin yönetmen koltuğunda Fernando Colomo oturmaktadır. Aynı filmde Colomo’ya eşlik ederek profesyonel bir şekilde oyunculu sergileyen başrol oyuncuları da; Paco Leon, Carmen Machi, Maribel Del Pino, Maria Jose Sarrate, Arlette Torres gibi usta oyuncular yer almaktadır.
Yılın en iyi komedi filmlerinin başında gelen The Tribe a.k.a La Tribu (2018) filmi 16 Mart 2018 tarihinde Türkiye’de vizyona girmektedir.
The Tribe A.K.A La Tribu (2018) Filminin Konusu
Sokak dansçılarının günlük hayatlarını ele alan The Tribe a.k.a La Tribu (2018) izle ile filmde geçim sıkıntısı ile başlayan bir kadını anlatmaktadır. Başrol oyuncularından olan dansçı kadın yıllar önce evlatlık olarak verdiği oğlu ile karşı karşıya gelmektedir. Fakat bu karşılaşma herhangi bir tesadüf sonucunda yaşanmamaktadır. Bu nedenle sokak dansçılığı yapan kadının başarılı olarak bulunan oğlunu ve oğlunun iş hayatını kurtarmaya çalışmaktadır.
1 saat 30 dakika süren komedi filmini izlerken kahkahalar film boyunca devam edecektir. Filmi yönetmeni olan Fernando Colomo aynı zamanda film yazarları arasında da yer almaktadır. Colomo’ya destek olarak da Yolanda Garcia Serrano eşlik ederek filmin tamamını beraber yazmaktadır.
Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar