The Snowman İzle Tek Part 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
569 Görüntülenme

The Snowman İzle Tek Part 2017 Filmini izle

Tomas Alfredson' un yönetmenliğini yaptığı, ünlü ve başarılı oyuncu kadrosuyla güzel bir polisiye filmi olacak The SnowMan çekimlerine başlandı. 13 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin, henüz orjinal fragmanı bulunmuyor.
Load 2 3 4 5


The Snowman İzle

Tomas Alfredson’ un yönetmenliğini yaptığı, ünlü ve başarılı oyuncu kadrosuyla güzel bir polisiye filmi olacak The SnowMan çekimlerine başlandı. 13 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin, henüz orjinal fragmanı bulunmuyor.

The Snowman 2017 İzle

Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilen The Snowman filmi Oslo kasabasında geçiyor. Kasım ayı henüz yeni başlamış ve ilk kar tanesi Oslo’ya düşmüştür. Birte Beckler isimli kadın, işinden eve gelirken eşi ve oğlunun yapacağı kardanadamı görmek için sabırsızlanmaktadır. Yol boyunca sabreden kadın evin önüne geldiğinde hayal kırıklığına uğrar. Çünkü kardan adam yoktur. Pek fazla aldırış etmeyen Birte Beckler eve girer ve ailesiyle otururken pencereden bakınca dışarı bir kardan adamın olduğunu görür. Bu kardan adam direkt olarak kendilerine bakmaktadır. Sonrasında gelişen olaylar cinayetler ve ‘Kardan adam’ dan gönderildiğini belli eden imzalı tehdit mektupları bulunur. Bu olaylar sırasıyla esrarengiz olaylar dizinine dönüşür.

Dikkatleri oyuncu kadrosuna çeken filmde; 300 Spartalı filminin, Stelios’u alman ve irlandalı oyuncu; Michel Fassbender, Rebecca Ferguson, Charlotte Gainsbourg, J. K Simmons, Toby Jones, Cholé Sevigny, Val Kilmer ve James d’ Arcy oynuyor.
Toby Jones’ın bir çok filmde rol aldığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Bazı filmlerde ve dizilerde yardımcı karakter olması bizi hep üzmüştü ancak, son yıllarda genel rol aldığını görüyoruz. Doctor Who’nun 5. sezon 7. bölümünde Rüya Lordu olarak ekrana gelen, Titanic minidizi’ sinde John Batley olarak rol alan ve son 3 yılda bir çok filmde oynayan Toby Jones’a başarılar diliyoruz.The Snowman filmi iddialı filmlerden birisi olacağa benzemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Snowman İzle Tek Part 2017" filmine ait 6 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?