The Shape of Water İzle Full HD
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (121)
5,151 Görüntülenme

The Shape of Water İzle Full HD Filmini izle


Bilimkurgu türündeki filmler her geçen gün farklı projelerle kendini göstermekte olup; bu türde yer alan film senaryoları da kendini göstermeye devam etmektedir. Bu türde bir çalışmayı ortaya çıkarmaları sonucunda da The Shape of Water gibi film projeleri de varlık göstermektedir. Bu filmde dram, gerilim ve bilimkurgu ögelerine büyük oranda yer verilmesi ile beraber; son zamanların en etkili projelerden de olması ile de kendini gösterecektir.

Soğuk Savaş yıllarını anlatan bir film olan The Shape of Water; laboratuvar deneylerinin başlamış olduğu bir sürece bizi dahil ederek; değişik türde yapılacak olan bilimsel deneylerin bir parçası olan kişileri anlatmaktadır. Daha sonra hesaplanamayan gelişmelere tanıklık edilecek ve farklı bir dünyada kendilerini bulan bilim adamları da farklı bir deneyim edineceklerdir.

Fantastik ve bilimkurgu türündeki projeler arasında en yenisi olarak adlandırılan The Shape of Water adlı yapım; ilgi çeken bir proje olarak kendini gösterecek ve oyuncuları ile de kendini gösteren bir film olarak kabul görecektir. Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbarg, Octavia Spencer’in yer aldığı film mükemmel bir biçimde performans sergileyecek ve bu türdeki filmler arasında iyi bir projeyi de gündemlerine alacaklardır. Aynı zamanda Guillermo del Toro etkisi de bu filme yansıyacak ve ilgi çekmeye de devam edecek bir projedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "The Shape of Water İzle Full HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?