The Ritual izle Full HD Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (102)
1,604 Görüntülenme

The Ritual izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Yönetmen:

David Bruckner

Oyuncular:

Rafe Spall, Arsher Ali, Sam Troughton
The Ritual direk full hd izle, The Ritual direk sansürsüz full hd izle Üniversiteden beri görüşmemiş ancak bir zamanlar çok yakın olan dört arkadaşın yeniden bir araya gelmesini konu almaktadır. Bu dört arkadaş bir arkadaşlarının ölümü üzerine uzun yıllar sonra tekrar bir araya gelmişlerdir. Bu arkadaşların yeniden bir araya gelmesiyle daha sıkı bir şekilde görüşmeye başlayan eski dostlar artık yeni bir plan yapmaktadırlar. İskandinav'da plan yapan bu gençler buradaki gizemli ve ilgi çekici olan el değmemiş bir ormana yürüyüş yapma fikrini ortaya atmışlar. Herkesin onayladığı bu plan ise sonucunda kötü olayları da beraberinde getirecektir. Yürüyüşün tadını çıkaran dört arkadaş yanlış bir hamle ile ormanın derinliklerine giderek yanlış yola saparlar. Bu yanlış onlar için oldukça zor şartları ortaya çıkaracaktır. Karanlık ve gizemli ormanda bir başlarına kalan dört eski arkadaş kötü olayları kendi üzerlerine çekmektedir. Kadim bir belanın hedefi olan bu dört arkadaş ne yapacakları konusunda oldukça zor anlar yaşayacaklardır. Bu bela onların her hareketini takip etmekte ve başlarına ciddi anlamda sorun çıkaracaktır.


The Ritual direk full hd izle, The Ritual direk sansürsüz full hd izle Üniversiteden beri görüşmemiş ancak bir zamanlar çok yakın olan dört arkadaşın yeniden bir araya gelmesini konu almaktadır. Bu dört arkadaş bir arkadaşlarının ölümü üzerine uzun yıllar sonra tekrar bir araya gelmişlerdir. Bu arkadaşların yeniden bir araya gelmesiyle daha sıkı bir şekilde görüşmeye başlayan eski dostlar artık yeni bir plan yapmaktadırlar. İskandinav’da plan yapan bu gençler buradaki gizemli ve ilgi çekici olan el değmemiş bir ormana yürüyüş yapma fikrini ortaya atmışlar. Herkesin onayladığı bu plan ise sonucunda kötü olayları da beraberinde getirecektir. Yürüyüşün tadını çıkaran dört arkadaş yanlış bir hamle ile ormanın derinliklerine giderek yanlış yola saparlar. Bu yanlış onlar için oldukça zor şartları ortaya çıkaracaktır. Karanlık ve gizemli ormanda bir başlarına kalan dört eski arkadaş kötü olayları kendi üzerlerine çekmektedir. Kadim bir belanın hedefi olan bu dört arkadaş ne yapacakları konusunda oldukça zor anlar yaşayacaklardır. Bu bela onların her hareketini takip etmekte ve başlarına ciddi anlamda sorun çıkaracaktır.
2017 filmleri arasında yer alan ve İngiltere yapımı olan bu film Netflix ortamlarında yayınlanan bir film olarak sinema dünyasına giriş yapmıştır. Korku kategorisinde yayınlanan bu filmin oyuncu kadrosunda;Rafe Spall, Arsher Ali, Sam Troughton gibi isimler yer almaktadır. Bu film farklı tarzdaki kurgusu ve ilgi çekici sahneleri ile oldukça heyecanlandırmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?