The Purge 4 Full HD İzle
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (12)
410 Görüntülenme

The Purge 4 Full HD İzle Filmini izle

The Purge film serisi; konu olarak ileriki yılları almıştır. Bu yıllarda işsizlik giderek artmış ve fakirlik diz boyu olmuştur. Cinayetlerin ve suçların had safhaya çıktığı dünyaya yeni bir düzen lazımdır. Bu öyle bir düzen olmalıdır ki, hapishaneler boşalmalı ve işsizlik bitmelidir. Bir hayal gibi uzaklar görünen düşünceler, tek bir planla gerçekleşecektir. Bu Arınma Gecesi' dir. İsmin kökenine bakıldığında, kötülüklerden (işsizlikten, suçlardan) arınma olarak anlaşılabilir. Bu uygulama akşam 6' da başlayıp sabah 6' da bitmektedir. Uygulama süresince, 4. seviye silah kullanmak yasaktır. Onun dışında istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz; adam öldürme, kaçırma, tecavüz, cinayet gibi suçlar serbesttir. Bu suçların serbestliğiyle, zengin kitlelerin ve devlet yönetiminin fakir olan bölgelere askeri personel göndererek onları katletmesiyle film konusu oluşur.

The Purge 4 İzle

Arınma Gecesi ismiyle vizyona giren ilk filmde başarıya ulaşan The Purge ekibi, çok düşük bir bütçeyle girdikleri sinema piyasasında bütçenin her şey olmadığını, asıl önemli olan kurgu ve oyuncuların gerçekciliği olduğunu bir kez daha göstermiştir. 3 milyon dolar bütçeyle vizyona giriş yapan The Purge 89.3 milyon dolar hasılat ile büyük bir kâr sağladı. İkinci serisinden itibaren konuların biraz daha detaylı olması, izleyicileri etkilemiş görünmeli ki, üçüncü filmde tamamen konu içerisinde girerek bir başkan adayını hayatta tutmaya çalışan başrollerimiz küçük bir devrim gerçekleştirmek üzeredirler.

The Purge 4 2017 İzle

The Purge film serisi; konu olarak ileriki yılları almıştır. Bu yıllarda işsizlik giderek artmış ve fakirlik diz boyu olmuştur. Cinayetlerin ve suçların had safhaya çıktığı dünyaya yeni bir düzen lazımdır. Bu öyle bir düzen olmalıdır ki, hapishaneler boşalmalı ve işsizlik bitmelidir. Bir hayal gibi uzaklar görünen düşünceler, tek bir planla gerçekleşecektir. Bu Arınma Gecesi’ dir. İsmin kökenine bakıldığında, kötülüklerden (işsizlikten, suçlardan) arınma olarak anlaşılabilir. Bu uygulama akşam 6′ da başlayıp sabah 6′ da bitmektedir. Uygulama süresince, 4. seviye silah kullanmak yasaktır. Onun dışında istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz; adam öldürme, kaçırma, tecavüz, cinayet gibi suçlar serbesttir. Bu suçların serbestliğiyle, zengin kitlelerin ve devlet yönetiminin fakir olan bölgelere askeri personel göndererek onları katletmesiyle film konusu oluşur.

The Purge 4 konu olarak ilk 3 serisine bağlı kalacak ve 13 Temmuz 2018′ de vizyona girecektir. Tamamının Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekileceği filmin henüz oyuncu kadrosu bilinmiyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Purge 4 Full HD İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?