The Post izle Tek Parça 1080p Seyret
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (113)
1,735 Görüntülenme

The Post izle Tek Parça 1080p Seyret Filmini izle

The Post sansürsüz izle, The Post Tek Parça izle Dram türünde bir yapım olması ile sinemaseverlere ulaşacak olan proje aynı zamanda da gerilim dolu sahneleri ile de gündeme gelecektir. 1971 yılında gelişen önemli olayları konu alan bu yapım; gerçek hayattan uyarlanmış kadar etki yaratacak olan projelerin başında yer alıyor. Söz konusu film projesi kapsamında da Pentagon kaynaklı bilgiler ele alınıyor.
Load 2 3 4 5 FragmanThe Post sansürsüz izle, The Post Tek Parça izle Dram türünde bir yapım olması ile sinemaseverlere ulaşacak olan proje aynı zamanda da gerilim dolu sahneleri ile de gündeme gelecektir. 1971 yılında gelişen önemli olayları konu alan bu yapım; gerçek hayattan uyarlanmış kadar etki yaratacak olan projelerin başında yer alıyor. Söz konusu film projesi kapsamında da Pentagon kaynaklı bilgiler ele alınıyor.

The Post adlı filmin olay örgüsünde Washington Post adlı gazetede haber yapan Ben Bradlle ve Catherine Graham; 1971 Pentagon gizli evraklarını ele geçiriyorlar. Sızdırılan bu evrekaları haberleştirmek adına da bazı zorlu süreçler içerisinde yer alarak, tamamen yasal bir biçimde gerçekleşmesi için girişimlerde bulunuyorlar. Belgeler yayınlandığı andan itibaren de gazete çalışanları ile ABD ordusu arasında bir hukuk mücadelesi başlayacak; kahramanlarımız da kendilerini savunmaya gayret edeceklerdir.
The Post adlı filmin oyuncu kadrosunda Meryl Streep, Tom Hanks, Carrie Coon gibi isimler yer alıyor. Bunun yanında da Lincoln, Schindler’in Listesi, Yapay Zeka, Terminal ve Er Ryan’ı Kurtarmak gibi sinema başyapıtlarının yönetmenliğini yapmış olan Steven Spielberg; bu filmi de meydana getirmek adına gerekli çabayı sarf etmiş. 5 Ocak 2018 tarihinde vizyona girecek olan The Post adlı film; senaryosu ile olduğu kadar film içerisinde aktif bir rol üstlenen oyuncu ya da yönetmenlerden dolayı da bu filme yönelecek ve dram türündeki bu projeyi fazlasıyla beğeneceklerdir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "The Post izle Tek Parça 1080p Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?