The Outsider – Yabancı izle Full HD Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (34)
701 Görüntülenme

The Outsider – Yabancı izle Full HD Tek Parça Filmini izle

The Outsider - Yabancı direk full hd izle, The Outsider - Yabancı tek parça 1080p sansürsüz izle,İkinci Dünya Savaşı sonrası, Japonya da geçen film Yakuza adındaki bir takım karanlık işler ile uğraşan mafyaların arasına katılan eski bir Amerika askerinin öyküsünü anlatmaktadır. Western türündeki film çarpıcı noktalara değinerek aslında var olan gerçeklerden yola çıkarak kaleme alınmıştır. Eski bir Amerika askeri olan Nick, kendisine çete içinde bir ev sunan Kiyoshi asındaki bir Yakuza adamının hayatını kurtarmaya yardım ettikten sonra bu yer altı dünyanın içerisinde bulur. Nick bu yeni yaşamını biraz tereddüt ederek kabul edecek ve kendini bu çetenin içerisinde bir yer edinirken bulacaktır. Nick eski askeri deneyimleri ile bulunduğu bir tartışmada el çabukluğu ile hızlı ateş etmesi ve hızlı daktilo kullanması ile her geçen gün Yakuza dünyasında meşru hale gelecektir. Yeni arkadaş çevresi tarafından da hayatını kurtardığı Kiyoshi’nin kız kardeşi Miyo’ya duyduğu sevgi ile nam salmaktadır. Nick Beyaz bir Amerikalı olarak bu Japon ağır abilerinin arasında yerini alacak olup, yaşanan ağır kavgalar, başka çeteler ile çatışma halindeyken çektirilen acımasız acılarda oldukça toy olduğunu kanıtlamaktadır. Bu çete savaşları içerisinde aslında çokta önemli sayılmayacak sebeplerden çıkan bu kavgalar ve peşi sıra yaşatılan işkenceler ile Nick bu dünyanın taş yüzü ile karşılaşacaktır.


The Outsider – Yabancı İzle

The Outsider – Yabancı direk full hd izle, The Outsider – Yabancı tek parça 1080p sansürsüz izle,İkinci Dünya Savaşı sonrası, Japonya da geçen film Yakuza adındaki bir takım karanlık işler ile uğraşan mafyaların arasına katılan eski bir Amerika askerinin öyküsünü anlatmaktadır. Western türündeki film çarpıcı noktalara değinerek aslında var olan gerçeklerden yola çıkarak kaleme alınmıştır. Eski bir Amerika askeri olan Nick, kendisine çete içinde bir ev sunan Kiyoshi asındaki bir Yakuza adamının hayatını kurtarmaya yardım ettikten sonra bu yer altı dünyanın içerisinde bulur. Nick bu yeni yaşamını biraz tereddüt ederek kabul edecek ve kendini bu çetenin içerisinde bir yer edinirken bulacaktır. Nick eski askeri deneyimleri ile bulunduğu bir tartışmada el çabukluğu ile hızlı ateş etmesi ve hızlı daktilo kullanması ile her geçen gün Yakuza dünyasında meşru hale gelecektir. Yeni arkadaş çevresi tarafından da hayatını kurtardığı Kiyoshi’nin kız kardeşi Miyo’ya duyduğu sevgi ile nam salmaktadır. Nick Beyaz bir Amerikalı olarak bu Japon ağır abilerinin arasında yerini alacak olup, yaşanan ağır kavgalar, başka çeteler ile çatışma halindeyken çektirilen acımasız acılarda oldukça toy olduğunu kanıtlamaktadır. Bu çete savaşları içerisinde aslında çokta önemli sayılmayacak sebeplerden çıkan bu kavgalar ve peşi sıra yaşatılan işkenceler ile Nick bu dünyanın taş yüzü ile karşılaşacaktır.

The Outsider – Yabancı Direk İzle

Başrollerinde Jared Leto, Tadanobu Asano, Kippei Shiina, Rory Cachrane’in yer aldığı film izleyicilere yine mükemmel bir western örneği oluşturmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?