The Ottoman Lieutenant izle Full HD
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (4)
533 Görüntülenme

The Ottoman Lieutenant izle Full HD Filmini izle

Joseph Ruben' in yönetmenliğini yaptığı; dram, tarih ve aşk kokan The Ottoman Lieutenant filmi 19 Mayıs 2017' de vizyona girecek. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı' nda anlamlı bir günde vizyona gireceği için, filmin yapımcılarına teşekkür ediyoruz.

The Ottoman Lieutenant İzle

Joseph Ruben’ in yönetmenliğini yaptığı; dram, tarih ve aşk kokan The Ottoman Lieutenant filmi 19 Mayıs 2017′ de vizyona girecek. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’ nda anlamlı bir günde vizyona gireceği için, filmin yapımcılarına teşekkür ediyoruz.

The Ottoman Lieutenant 2017 İzle

Bir aşk filmi olan

The Ottoman Lieutenant türkçe adıyla; Osmanlı Subayı, 1915′ te yaşandığı kurgulanmış film: Osmanlı subayı olan Michiel Huisman’ ın canlandıracağı İsmail ile Hera Hilmar’ ın canlandıracağı Lillie arasındaki aşktan bahsediyor. Türkiye’ de Kapadokya’ da çekimleri yapılan filmde bir çok ünlü oyuncu bulunuyor. Aralarında Türk oyuncularının da olması, Türk sinema severleri heyecanlandırıyor. Filmde karşılacağımız oyuncular; Lucky Number Slevin, Pearl Harbor filmlerinden tanıdığımız, Josh Hartnett ise doktor rolüyle kamera karşısında olacak. Game of Thrones dizisinde oynayan Daario Naharis ise Osmanlı Subayı’ nı oynayacak. Türk oyuncu kadrosunda muhteşem isimler görmekteyiz. Selçuk Yöntem’ in Melih Paşa karakteriyle rol alacağı The Ottoman Lieutenant, onun ilk Hollywood filmi olacak. Haluk Bilginer’ in de filme dahil edildiğini duymak bize gurur ve mutluluk hissi veriyor. Haluk Bilginer’ in rolü ise, Osmanlı ordusundan; Halil Bey karakteri.

1915′ li yılların en gerçekçi görüntülerini izleyeceğimiz bu filmin, Gençlik ve Spor Bayramı gibi özel bir günde çıkacağından mutluluk duyuyor, büyük bir heyecanla bekliyoruz. Filmin gişede en az 10 hafta kalacağını düşünüyoruz ve hasılatının filmin bütçesini 10’a katlayacağını umuyoruz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Ottoman Lieutenant izle Full HD" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?