The Other Side of the Wind izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

The Other Side of the Wind izle Filmini izle

The Other Side of the Wind İzle
Orson Welles, sinema tarihi açısından oldukça ünlü ve önemli bir isimdir. 1915 doğumlu olan Welles kariyeri boyunca oyunculuk, senaristlik ve yönetmenlik gibi görevlerde bulunmuştur. The Other Side of the Wind, ünlü ismin hem senaryosunu yazdığı hem de yönettiği bir filmdir.
The Other Side of the Wind İzle Full HD
The Other Side of the Wind filminin yarıda kalması sonu hakkında pek çok insanı merakta bırakmıştır. Fakat film, günümüz sinema teknolojileri sayesinde restore edilmiştir. Bu sayede sinema tutkunları yıllar öncesinde çekilmiş olan The Other Side of the Wind filmini seyredebilmektedir. Komedi ve dram türünde olan filmdeki hiciv ögeleri de oldukça dikkat çekici olarak nitelendirilmektedir.
The Other Side of the Wind İzle Tek Parça 720P İzle
Sinemaseverler The Other Side of the Wind izlemeleri sonrasında bir yönetmenin içinde bulunduğu duruma yakından bakabilecektir. Jake Hannaford ismindeki yönetmek oldukça başarılı işlerde imzası olan biridir. Ancak zaman içerisinde gittikçe tanınırlığı azalan yönetmen, bu fürumdan memnun değildir. Başarısını ve doğal olarak eski günlerini yeniden edinmek isteyen Jake, The Other Side of the Wind boyunca bu çabasını izleyenlere gösterecektir. Film aynı zamanda sinema dünyasının acımasızlığına da vurgu yaptığı için eski tarihlerde çekilmiş olmasına karşın halen ilgi toplamayı başaran nadir bir yapımdır.


Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar