The Nun izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

The Nun izle Filmini izle

The Nun (2018)
Geçmiş hayatından da periler ve cinler ile uğraşan Irene rahibe olmaya karar vermiştir. Bu konuda tüm sınavları başarı ile geçmeye çalışan rahibe adayı Irene uygulamalı olarak da son sınavdan geçmesi gerekmektedir. Sıvan durumlarından ötürü rahip Burke ile tanışmaktadır. Uygulamalı sınavının yerinin belli olması sırasında Romanya’nın en ücra köşesinde bulunan bir manastır da rahip cinayeti ortaya çıkmaktadır. Böylece rahibe adayı Irene uygulama sınavını vermek için rahip Burke ile cinayetin bulunduğu bölgeye görev olarak atanmaktadır. The Nun izle ile filmin asıl konusu burada başlamaktadır. Zaten bu konuda geçmişi bulunan Irene artık hayatta kalmak içinde araştırmaya devam etmektedir. Çünkü rahip ölümünün sebebi manastırda yaşayan şeytanlar olmaktadır. ikilinin yaşayacağı büyük dehşet anları şeytanla savaşın başlamasına da yol açacaktır.
The Nun ( 2018 ) Filmi Hakkında
Uzun metrajlı olan filmde İngilizce dili kullanılmıştır. Korku ve gerilim konularını ele alan The Nun filminin yönetmenliğini başarılı yönetmen Corin Hardy üstlenmiştir. Hardy’e setlerde eşlik eden filmin başarılı oyuncuları da; Taissa Farmiga, Demian Bichir, Ingrid Bisu, Charlotte Hope, Bonnie Aarons gibi oyuncu kadrosu bulunmaktadır.
Daha önce korku seansı olarak bilinen Spin – offu serisinin devamı olarak The Nun filmi 1 saat 37 dakika sürerek izleyici kendine bağlamaktadır. Filmin Türkiye’ye dağıtımcılığını da Warner Bros Turkey gerçekleştirerek vizyona sunmaktadır.
Fragman 1 2 3 4 5 6


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?