The Not Jub 2: Nutty by Nature Full Hd İzle
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (45)
436 Görüntülenme

The Not Jub 2: Nutty by Nature Full Hd İzle Filmini izle

Yönetmen:

ABD, Kanada ve Güney Kore ortak yapımı olan The Not Jub 2: Nutty by Nature eğlenceli bir animasyon filmidir. The Not Jub 2: Nutty by Nature 17 Kasım ‘da animasyon seven beyaz perde izleyicileri ile buluşacak. Filmde aile, komedi ve macera bir arada veriliyor. 95 dakikalık bir süreye sahip olan The Not Jub 2: Nutty by Nature’nın yönetmenliği Can Brunker tarafından yapılmıştır. Filmi seslendiren isimler ise Jackie Chan, Karherine Heigl, Peter Stormare, Will Arnett ve Bobby Cannavale’dir. The Not Jub 2: Nutty by Nature’nin senaryosu, Scott Bindley, Peder Lepeniotis, Cal Brunker ve Bob Barlen tarafından ortak kaleme alınmıştır. Filmin yapımcılığını ise Mike Karz ve Hongioo Ahn üstleniyor.

Reklamı Geç
60

The Not Jub 2: Nutty by Nature izle,The Not Jub 2: Nutty by Nature tek parça izle ABD, Kanada ve Güney Kore ortak yapımı olan The Not Jub 2: Nutty by Nature eğlenceli bir animasyon filmidir. The Not Jub 2: Nutty by Nature 17 Kasım ‘da animasyon seven beyaz perde izleyicileri ile buluşacak. Filmde aile, komedi ve macera bir arada veriliyor. 95 dakikalık bir süreye sahip olan The Not Jub 2: Nutty by Nature’nın yönetmenliği Can Brunker tarafından yapılmıştır. Filmi seslendiren isimler ise Jackie Chan, Karherine Heigl, Peter Stormare, Will Arnett ve Bobby Cannavale’dir. The Not Jub 2: Nutty by Nature’nin senaryosu, Scott Bindley, Peder Lepeniotis, Cal Brunker ve Bob Barlen tarafından ortak kaleme alınmıştır. Filmin yapımcılığını ise Mike Karz ve Hongioo Ahn üstleniyor.

İzleyenleri hem güldürecek hem de çeşitli macerala sürükleyecek olan The Not Jub 2: Nutty by Nature’de hikaye şöyle gelişiyor: Surly ve ailesinin kış için yeterli ölçüde yiyeceği yoktur. Surly ve ekibi yiyecek için endişelenmeye başlarlar ve bir çözüm düşünürler. Liberty Park’ına yiyecek sağlamak amacıyla fındık çalmaya karar verirler. Fakat bu plan oldukça büyük bir plandır. Dikkatli olmak durumundadırlar. Surly bu fikrini diğer hayvanlarla paylaşır ve fındık çalma operasyonu başlar. Fındık çalma operasyonunda kahkahalara boğulurken bir taraftan renkli bir dünya izleyeceksiniz. Surly ve çetesi bu operasyonda neler yapacak? İzleyip göreceğiz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?