The Neighbor İzle Türkçe Dublaj 720p
6.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.2 /10 (79)
1,620 Görüntülenme

The Neighbor İzle Türkçe Dublaj 720p Filmini izle

The Neighbor filmi Full HD tek parça izle, The Neighbor filmi 1080p sansürsüz direk izle The Neighbor filminde birbirlerini çok seven bir çiftin başından geçen olaylar dehşet verici bir şekilde gözler önüne serilmektedir. John ve Roise çifti yasal olmayan bir şekilde para kazanmakta ve geçimlerini sağlamaktadır. Roise ise Cutter kasabasında yaşamaktadır. Cutter kasabasında yaşayan insanlar ise oldukça çekingen ve gizemlidirler. Roise ise yan komşusundan hiç hoşlanmaz ve şüpheli davranışlarından dolayı sürekli tedirgin olmaktadır.
Load 2 3 4 5 FragmanThe Neighbor filmi Full HD tek parça izle, The Neighbor filmi 1080p sansürsüz direk izle The Neighbor filminde birbirlerini çok seven bir çiftin başından geçen olaylar dehşet verici bir şekilde gözler önüne serilmektedir. John ve Roise çifti yasal olmayan bir şekilde para kazanmakta ve geçimlerini sağlamaktadır. Roise ise Cutter kasabasında yaşamaktadır. Cutter kasabasında yaşayan insanlar ise oldukça çekingen ve gizemlidirler. Roise ise yan komşusundan hiç hoşlanmaz ve şüpheli davranışlarından dolayı sürekli tedirgin olmaktadır. John bir gün kız arkadaşını aramaktadır. Fakat kız arkadaşı ise bir türü telefonlarına cevap vermemektedir. Bundan dolayı John Cutter kasabasına gitmeye karar verir. Kasabaya geldiği zaman ise John’u oldukça farklı birçok olay beklemektedir. İzleyicileri ise gerilim ve korku dolu birçok sahne beklemektedir. Acaba Roise’nin başına neler gelmişti? John’a ne olacaktı? İzleyiciler bu soruların cevaplarını ararken oldukça kaliteli bir yapımın içerisinde kendilerini bulacaklardır. Konusu ile izleyiciler keyifli bir yapım içerisinde kendilerini bulacaklardır.
The Neighbor filmi gerilim türünün en iyi örneklerinden biri olmakla beraber görsel efektleri ile izleyicilerini fazlasıyla etkilemektedir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Aaron Harvey oturmaktadır. Filmin oyuncuları arasında ise William Fichtner, Michael Rosenbaum, Jessica McNamee, Jean Louisa Kelly ve Erich Anderson yer almaktadır. Film 2017 ve Amerikan yapımdır. İzleyicileri oldukça fazla etkileyen bir yapım olduğundan beri çok fazla beğeni almaktadır. Filmizleyerli.com izleyicilerine keyifli seyirler dilemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?