The Mountain Between Us İzle Full HD
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (58)
4,839 Görüntülenme

The Mountain Between Us İzle Full HD

Yönetmenliğini daha önceki yaptığı eserlerinden adını duyurmuş olan Hany Abu- Assad’ın üstlendiği The Mountain Between Us bu dram filminin senaryosuna imzasını atan isimler J. Mills Goodloe, Charles Martin (novel) ve Chris Weitz olmuştur. Yapımcılığını ise Peter Chernin ve Jenno Topping üstlenmiştir. Başrollerde yer alan oyuncular ise Idris Elba, Kate Winslet, Dermot Mulroney, Lucia Walters, Beau Bridges, Waleed Zuiter, Tintswalo Khumbuza, Andres Joseph, Adam Lolacher, Lee Majdoub, Marci T. House ve Natasha Burnett gibi ünlü isimlerden oluşmaktadır.

Reklamı Geç
60

The Mountain Between Us izle

Yönetmenliğini daha önceki yaptığı eserlerinden adını duyurmuş olan Hany Abu- Assad’ın üstlendiği The Mountain Between Us bu dram filminin senaryosuna imzasını atan isimler J. Mills Goodloe, Charles Martin (novel) ve Chris Weitz olmuştur. Yapımcılığını ise Peter Chernin ve Jenno Topping üstlenmiştir.  Başrollerde yer alan oyuncular ise Idris Elba, Kate Winslet, Dermot Mulroney, Lucia Walters, Beau Bridges, Waleed Zuiter, Tintswalo Khumbuza, Andres Joseph, Adam Lolacher, Lee Majdoub, Marci T. House ve Natasha Burnett gibi ünlü isimlerden oluşmaktadır.

Uzun metrajlı olarak sinema severleriyle buluşacak olan The Mountain Between Us filminin konusu Colorada dağları bölgesinde trajik bir uçak kazası meydana gelir. Bu kazadan çok az kişi kurtulur. Aynı uçakta seyehat etmekte olan ve bu korkunç anları birlikte yaşayan bir erkek ile bir kadın ise ağır yaralanmalar alırlar. İki kazazede birbirine yardım ederler ve hayatta kalmak için mücadele etmeye başlarlar.

The Mountain Between Us tek parça izle

Karla kaplı uzak bir dağın eteklerinde birbirleri ile baş başa kalmak zorunda olduklarından dolayı birbirlerine güvenmek zorundadırlar. Fakat bu güven iki kazazedeyi birbirine aşık etmeye kadar gider. İki aşık insanın kaza sonrasında hayatta ölüm kalım mücadelesi vermesini ve yaşadıkları dağdan kurtulma yolları arayışı içerisine girmesini konu edinen romantik ve dram yoğunluklu bu film izleyenleri ile 20 Ekim 2017 tarihinde The Mountain Between Us beyaz perde de buluşmaya hazırlanıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Mountain Between Us İzle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?