The Meg izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

The Meg izle Filmini izle

The Meg (2018)
10 Ağustos 2018 tarihinde vizyona giren The Meg filmini gerilim ve aksiyon türünde izleyişinin beğenisini kazanmaktadır.
Uzun metrajlı olarak bulunan The Meg aslında bir deniz altının ismini olmaktadır. Uluslararası gözlem yapılırken kullanılan bu deniz altı, çalışma sırasında daha önceden nesli tükenmiş bir canavar ile karşılaşmaktadır. Aynı canavar yıllar önce Jonay Taylor tarafından da görülmüştür. Fakat Taylor canavarı gördüğünü kanıtlayamamış ve başarılı olarak yaptığı deniz subaylığını ve dalgıçlığını bırakmak zorunda kalmıştır. Taylor canavarı kanıtlayamadığı gibi bulunduğu görevi terk etmesi ile de kötü bir şekilde yargılanmaktadır.
The Meg gezegeni de aynı şekilde uluslararası bir çalışma sırasında daha önce soyunun tükendiği bilinen canavarın saldırısına uğramıştır. Böylece The Meg denizaltı Pasifik okyanusunun en derin yerine saplanmaktadır. Taylor inanman zorunda kalan devlet görevlileri de deniz altını kurtarması için Jonas Taylor’dan yardım istemektedir. Bu karar hem Taylor’un hayatını değiştirecektir hem de Taylor kendini tehlikeye atacaktır.
The Meg Filminin Detayları
Derinlerdeki dehşet olarak da bilinen The Meg izle ile tam olarak 1 saat 54 dakikalık bir serüven başlamaktadır. İngilizce olarak çekimleri yapılan filmin Türkçe alt yazılı olarak vizyonda yer almaktadır. Nefes kesen bir film olan The Meg’in yönetmen koltuğunda Jon Turteltaub yer almaktadır. Aynı başarıya ortak olan filmin oyuncuları da; Jason Statham, Bingbing Li, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao olarak filmde yer almaktadır.Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?