The Meg izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

The Meg izle Filmini izle

The.Meg izle filmi 10 Ağustos 2018 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur. 1 saat 54 dakikadan oluşan film Amerika Birleşik Devletleri yapımı Gerilim – Aksiyon türünde yer alan bir filmdir. Film Türk sinemaseverlerle de aynı tarihte buluşmuş, Türkiye’de The Meg: Derinlerdeki Dehşet adıyla beyazperdeye yansıtılmıştır. Filmin yönetmen koltuğunda Sihirbazın Çırağı, Common Law, A Matter Of Size, Last Vegas, Rush Hour gibi yapımlarında da aynı koltukta oturan Jon Turteltaub yer almaktadır. Filmin başrolleri arasında Taşıyıcı, Tetikçi, Cehennem Melekleri, Hızlı ve Öfkeli, Koruyucu, Ajan, Suikast gibi filmlerden tanıdığımız aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi Jason Statham yer almaktadır. Statham’ından başka film içerisinde yanı sıra Bingbing Li, Rainn Wilson, Cliff Curtis, Winston Chao, Ruby Rose, Page Kennedy, Robert Taylor gibi yetenekli isimler de filmde rol almaktadır. Filmin senaryo koltuğu ise Dean Georgaris, Jon Hoeber, Erich Hoeber, Steve Alten gibi isimler tarafından paylaşılmaktadır.
The.Meg İzle Full HD
Korku ve adrenalin hiç eksik olmadığı gerilim ve aksiyon filmi The.Meg izle filminin konusu da oldukça ilgi çekicidir. Filmde kahramanlarımız tarih öncesi bir yaratıkla mücadele etmektedir. Uluslararası bir araştırma için deniz altında bulunan bir denizaltı bu yaratık tarafından saldırıya uğrayarak Büyük Okyanus’un en altına oturur. Çaresiz bir şekilde kurtarılmayı bekleyen ekibimiz yardım çağrısı kurtarmaktadır.
The.Meg İzle Tek Parça 720P izle
Soyunun binlerce yıl önce tükenildiği düşünülen 23 metre uzunluğundaki bir Megalodonla daha önce Jonas Taylor karşılaşmıştır. Taylor kızı Suyin’in karşı çıkmasına rağmen denizaltı mürettebatını kurtarmak için derin suların içine girer. The.Meg filminde Taylor bir yandan mürettabı kurtarmaya çalışırken bir yandan da geçmişteki düşmanı bu dev yaratığı öldürmeye çalışmaktadır.

Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?