The Little Vampire 3D Full Hd İzle
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (105)
961 Görüntülenme

The Little Vampire 3D Full Hd İzle Filmini izle

7 Ekim 2017’de vizyona girmeye hazırlanan The Little Vampire Alman yapımı olup bir animasyon filmidir. Diğer ismi Küçük Vampir olan filmin yönetmen koltuğunda Richard Claus ve Karsten Kiilerich gibi önemli yönetmenleri görmekteyiz. Filmin senaryosunu ise Richard Claus kaleme almıştır. Filmi seslendiren isimler ise Miriam Margolyes, Alice Krige, Tim Pigott-Smith, Jim Carter ve Rasmus Hardiker’dir.

Reklamı Geç
60


The Little Vampire 3D full izle,The Little Vampire 3D tek parça izle 27 Ekim 2017’de vizyona girmeye hazırlanan The Little Vampire Alman yapımı olup bir animasyon filmidir. Diğer ismi Küçük Vampir olan filmin yönetmen koltuğunda Richard Claus ve Karsten Kiilerich gibi önemli yönetmenleri görmekteyiz. Filmin senaryosunu ise Richard Claus kaleme almıştır. Filmi seslendiren isimler ise Miriam Margolyes, Alice Krige, Tim Pigott-Smith, Jim Carter ve Rasmus Hardiker’dir.
Filmin hikayesinde sevimli bir vampir ailesinin başından geçenler anlatılmaktadır. Rudolph 13 yaşında küçük bir vampirdir. Rudolph ve ailesi bir vampir avcısı tarafından tehdit altındadır. Bu vampir avcısı oldukça tehlikeli ve kötüdür. Tony isimli ölümlü bir çocukla tanışan Rudolph bu çocuğun vampirlerden korkmadığını hatta onları sevdiğini görmüştür. Tony yaşıtları gibi değildir. Vampirlerden korkmaz ve Rudolph ile arkadaşlık yapmaya başlar. Rudolph’ın başındaki belayı öğrenen Tony ona yardım etmek ister ve bu ikili vampir avcısına karşı amansız bir mücadeleye girişiler. Verdikleri bu mücadeleyi hangi tarafın kazanacağı ise merak konusu. Animasyon filmi olan The Little Vampire oldukça renkli ve eğlenceli sahneler yer almaktadır. The Little Vampire, sadece çocuklara değil, büyüklere de hitap eden oldukça keyifli bir animasyon filmidir. 27 Ekim’de gösterime girecek olan The Little Vampire animasyon sevenler tarafından merakla beklenmektedir. Sevimli vampir ailesi ve Tony’nin vampir avcılarına karşı verdiği savaşı hep birlikte izleyip göreceğiz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?