The Limehouse Golem izle Yabancı Film Full HD
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (5)
187 Görüntülenme

The Limehouse Golem izle Yabancı Film Full HD

The Limehouse Golem izle, The Limehouse Golem yabancı film izle, Sherlock Holmes sinema dünyasının efsane yapıtları arasındadır ve İngilizlerin tv dünyasına kazandırdığı bir yapıttır. Sherlock Holmes kadar elbet de kaliteli olmasa da bu filmimiz de, Sherlock Holmes türü bir filmdir. Filmin konusu ise, işlenen cinayetler ve bu cinayetlerin arkasında olduğu düşünülen doğa üstü bir canlı. İngiltere'de birçok cinayet işlenmiştir ve bu cinayetlerin arkası geldikçe insanlarda da büyük bir korku, korku ile birlikte de panik meydana gelmiştir. Sonrasında bir efsane olan Golem efsanesi çıka gelir. İnsanlar bu cinayetlerin sorumlusu olarak Golem'i görür.

Reklamı Geç
60


The Limehouse Golem izle, The Limehouse Golem yabancı film izle, Sherlock Holmes sinema dünyasının efsane yapıtları arasındadır ve İngilizlerin tv dünyasına kazandırdığı bir yapıttır. Sherlock Holmes kadar elbet de kaliteli olmasa da bu filmimiz de, Sherlock Holmes türü bir filmdir. Filmin konusu ise, işlenen cinayetler ve bu cinayetlerin arkasında olduğu düşünülen doğa üstü bir canlı. İngiltere’de birçok cinayet işlenmiştir ve bu cinayetlerin arkası geldikçe insanlarda da büyük bir korku, korku ile birlikte de panik meydana gelmiştir. Sonrasında bir efsane olan Golem efsanesi çıka gelir. İnsanlar bu cinayetlerin sorumlusu olarak Golem’i görür.

Golem, mitolojik bir canlıdır ve çamur ile kilden oluşmuştur. Büyü sayesinde de hayat bulur. İşte bu doğa üstü varlığın tüm bu cinayetlere sebep olduğu herkesçe konuşulurken, bir müfettiş bu davanın başına getirilir. Bu kişi işinin çok zor olduğunu bilir ve bundan dolayı da bir korku yaşar. Zira karşısında acımasız bir katil vardır ve durmamaktadır. Her öldürülen insan sonrasında kendisinin kariyeri bitebilir ve insanlar onu sorumlu tutabilir. Her şeye rağmen soruşturmayı başlatır ve ilginç bulgulara ulaşır. Bu bulgular çok garip bir kişiye ulaşır. Hapishane de kocasını öldürdüğü için,idam sırasını bekleyen Little Lizzie Cree ismine. Korku ve gerilim kategorisinde ki The Limehouse Golem filmi, IMDB’den 6.4 gibi orta üstü bir puan almıştır ve bizce bu puanın daha fazlasını hak etmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?