The Lego Batman 2017 İzle
3.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.5 /10 (4)
345 Görüntülenme

The Lego Batman 2017 İzle Filmini izle

Dan Lin, Roy Lee, Phil Lord ve Christopher Miller dörtlüsünün kurguladığı, Seth Grahame Smith' in kaleminden olan The Lego Batman vizyona girdi. Chris McKay' in yönetmenliğini yaptığı The Lego Batman 10 Şubat 2017 tarihinde sinemalarda yerini aldı. Bu film için bir çok ünlü dağıtım şirketinin bulunması ve ayrıca Lego mülklerine dayalı ikinci film olarak önem arz etmektedir.

The Lego Batman İzle

Dan Lin, Roy Lee, Phil Lord ve Christopher Miller dörtlüsünün kurguladığı, Seth Grahame Smith’ in kaleminden olan The Lego Batman vizyona girdi. Chris McKay’ in yönetmenliğini yaptığı The Lego Batman 10 Şubat 2017 tarihinde sinemalarda yerini aldı. Bu film için bir çok ünlü dağıtım şirketinin bulunması ve ayrıca Lego mülklerine dayalı ikinci film olarak önem arz etmektedir.

The Lego Batman 2017 İzle

Amerika Birleşik Devletleri, Danimarka ve Avustralya’ nın ortaklaşa projesi olan The Lego Batman’ da Joker’ in planlarını suya düşüren Lego Batman’ i izleyeceksiniz. 29 Ocak 2017′ de Dublin Film Festivalinde sergilenen ve 9 Şubat 2017′ de Danimarka’ da, 10 Şubat 2017′ de Amerika Birleşik Devletleri’ nde, 30 Mart 2017′ de Avustralya’ da vizyona giren film için ilgi büyük görünüyor. Bütçe olarak 80 milyon dolar harcanmışken, an itibariyle yapılan hasılat 293.1 milyon dolar olarak belirlendi.
Warner Animasyon Grubu, DC Eğlence, RatPac Dune Eğlenceleri, LEGO, Vertigo Eğlence, Lord Miller Productions tarafından dağıtılan film Türkiye’ de 10 Şubat 2017′ de vizyona girdi. Türkiye dağıtımcısı olarak Warner Bros Turkey seçildi.

Filmin hikayesi ise, Batman artık evinde sakin günler geçirirken, Robin ve Batgirl çıkagelir. Bu ikiliyle eski aksiyonlu hayatına geri dönen Batman’ ın dikkat etmesi gereken bir de evlatlık oğlu vardır. Joker’ in hain planını Gotham’ da yapacağını öğrenen The Lefo Batman için aksiyon başlamış demektir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The Lego Batman 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?