The Kissing Booth – Öpüşme Kulübesi izle Full HD Tek Parça
5.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.6 /10 (123)
2,091 Görüntülenme

The Kissing Booth – Öpüşme Kulübesi izle Full HD Tek Parça Filmini izle

Oyuncular:

Megan du Plessis, Lincoln Pearson, Caitlyn de Abrue
The Kissing Booth - Öpüşme Kulübesi direk sansürsüz izle, The Kissing Booth - Öpüşme Kulübesi tek parça alt yazılı izle, The Kissing Booth - Öpüşme Kulübesi filmi bir genç kısı konu edinen aynı zamanda da oldukça farklı bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. The Kissing Booth - Öpüşme Kulübesi filminde lise öğrencisi olan oldukça ilgi çekici aynı zamanda da pek çok kişinin dikkatini çeken bir kız vardır. Bu kız ise kendisine ait olan bir kişiye ilgi duymaktadır. Bu ilgi ise zamanla aşka dönüşmekle birlikte de kız ne olacağını henüz kestiremeden ona aşık olmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda da bu çocuğun da ona ilgisinin olması üzerine artık oldukça farklı bir durum söz konusu hale gelmektedir. Bu durumda da tek çare kızın aşkını ilan edebilmesi aynı zamanda da aşk yaşamalarıdır. Bu bakımdan da kız ve erkek birlikte bir kulübede buluşmak için sözleşmişlerdir. Ancak gerçek kısa zamanda meydana gelecektir. Bu kulübe ise öpüşme kulübesidir. Bu durumda da artık yapılacak tek çare öpüşmektir.
Fragman 2 3 4 5 6 7


The Kissing Booth – Öpüşme Kulübesi İzle

The Kissing Booth – Öpüşme Kulübesi direk sansürsüz izle, The Kissing Booth – Öpüşme Kulübesi tek parça alt yazılı izle, The Kissing Booth – Öpüşme Kulübesi filmi bir genç kısı konu edinen aynı zamanda da oldukça farklı bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. The Kissing Booth – Öpüşme Kulübesi filminde lise öğrencisi olan oldukça ilgi çekici aynı zamanda da pek çok kişinin dikkatini çeken bir kız vardır. Bu kız ise kendisine ait olan bir kişiye ilgi duymaktadır. Bu ilgi ise zamanla aşka dönüşmekle birlikte de kız ne olacağını henüz kestiremeden ona aşık olmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda da bu çocuğun da ona ilgisinin olması üzerine artık oldukça farklı bir durum söz konusu hale gelmektedir. Bu durumda da tek çare kızın aşkını ilan edebilmesi aynı zamanda da aşk yaşamalarıdır. Bu bakımdan da kız ve erkek birlikte bir kulübede buluşmak için sözleşmişlerdir. Ancak gerçek kısa zamanda meydana gelecektir. Bu kulübe ise öpüşme kulübesidir. Bu durumda da artık yapılacak tek çare öpüşmektir.

The Kissing Booth – Öpüşme Kulübesi Direk İzle

Bu film son derece dikkat çeken senaryosu ile beğeni toplamayı başarmıştır. Bu bakımdan da izleyicilerin de ilgisini çekmiştir. Megan du Plessis, Lincoln Pearson, Caitlyn de Abrue gibi isimler oyuncu kadrosunda olmakla birlikte de romantik kategorisinde yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?