The Keeping Hours izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

The Keeping Hours izle Filmini izle

The Keeping Hours
Filmin yapımcılığını Blumhouse’nin üstlendiği ve yönetmenliğini de Karen Moncrieff yaptığı The Keeping Hours filminin vizyona girmesi ile izleyici ilgisi artmaktadır. Aynı zamanda beğenilen gerilim filminin senaristliği de Rebecca Sobbebshine yapmıştır. Bu nedenle filmin başarısı usta yapımcı ve yönetmenin de başarısından gelmektedir. 2017 yılında vizyona giren; dram, korku ve gerilimi aynı anda yaşatan filmde izleyiciler duygusal değişimlerin hızına yetişememektedir.
The Keeping Hours İzle Full HD
Anne ve babanın oğulları ile normal ve huzurlu bir hayatı bulunmaktadır. Fakat bir anda film değişerek beklenmedik bir anda anne ve baba oğullarının ikisini de kaybeder. Böylece beraber yaşamaya en fazla 10 yıl dayanabilen çift, oğullarının ölümünden 10 yıl sonra boşanma kararı alırlar.
Farklı nedenler ve olağan üstü olayların gelişmesi ile çiftin yolu tekrar birleşecektir. Başlangıçta gerilim ve korku dolu The Keeping Hours izle ile filmin orta kısmında duygu dolu anlar başlamaktadır. İzleyiciye hissettirmeden her duyguyu en yoğun şekilde yaşatan filmde yeni bir aşk söz konusu da olabilmektedir.
The Keeping Hours İzle Tek Parça 720P izle
1 saat 31 dakika süren The Keeping Hours filmi 2017 yılı yapımı bir dram, korku filmi olmaktadır. filmin başrol oyuncuları da; Lee Pace, Carrie Coon, Brianne Howey, Ray Baker, Anna Dİop olarak başarılı oyuncuların bir araya gelmesi ile oluşmuştur.
Fragman 2 3 4


  • Yorumlar
  • Detaylar