The Jurassic Games izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

The Jurassic Games izle Filmini izle

Serinin ilk filmi olan “The Jurassic GamesNelerdir Nerede Bulunurlar”ın devam filmi olan Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmi adından da anlaşılacağı üzerine ilk filmin sonunda Newt Scamender’ın Amerika Birleşik Devleti Sihir Kongresin’e (MACUSA) yardımıyla yakalanan Gellert Grindelwald etrafında şekilleniyor
Fragman 2 3 4 5 6


The Jurassic Games izle

Serinin ilk filmi olan “The Jurassic GamesNelerdir Nerede Bulunurlar”ın devam filmi olan Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmi adından da anlaşılacağı üzerine ilk filmin sonunda Newt Scamender’ın Amerika Birleşik Devleti Sihir Kongresin’e (MACUSA) yardımıyla yakalanan Gellert Grindelwald etrafında şekilleniyor. Bu sayede ise maskesi düşmüş ve gerçek yüzü ortaya çıkmıştı. Yakalanıp gözaltına alınan Gellert Grindelwald’ın esareti ise çok uzun sürmeyecektir. Bir şekilde kaçmanın yolunu bulan Gellert Grindelwald’ın bir sonra ki adımını kimse tahmin edememektedir. Kimsenin niyetini bilmediği Gellert Grindelwald kendisine mürit toplamaya başlamıştır.

The Jurassic Games izle

Grindelwald’ın asıl planı ise normal insanlar yani büyücü olmayan insanlar üzerinde egemenlik sağlayacak bir safkan büyücü ırkı yetiştirmektir. İlk filmde sadece adı geçen Albus Dumbledore’u bu filmde göreceğiz. Albus Dumbledore, Gellert Grindelwald’a karşı koyup onu engellemek ister. Bu amaç uğruna Albus Dombledore, Newt Scamender’dan yardım ister. Karşısına neler çıkabileceğinden habersiz olan Newt Scamender, Albus Dumbledore’a yardım etmeyi kabul eder. Fakat öyle bir yola girer ki hem dostluğu hem de aile bağları için sadakatini kanıtlamak zorunda kalır. Filmin hem yapımcılığını ve hem de senaristliğini Harry Potter serisi ile dünyaca ün kazanan J. K. Rowling yapıyor. Serinin ikinci filminin müziklerini ise James Newton Howard hazırlıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise yönetmenliğe geri dönüş yapan David Yates oturuyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?