The House 2017 İzle
3.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.8 /10 (11)
513 Görüntülenme

The House 2017 İzle

Will Ferrell ve Adam McKay ikilinin senaryolaştırdığı The House filmi için, 40 milyon dolar bütçe kullanıldı. Tamamının Amerika Birleşik Devletleri' nde çekilmesi planlanan filmde ünlü oyuncuları görmek mümkün. The House filminde konu olarak, bir ailenin kızlarını üniversiteye gönderememesiyle, maddi durum sıkıntıları yaşaması ele alınmış. Ardından ailenin geçimini sağlamak için, bodrum katlarını bir kumarhaneye dönüştürmesi ve komşularıyla birlikte çalışmasıyla devam eden hikaye komedi sahneleriyle süslenecek.
Will Ferrell' in başrol koltuğuna, evin babası Scott karakteriyle oturmasının ardından, Amy Poehler Scott' ın karısı olarak Kate Johansen karakterini canlandıracak. Ryan Simpkins' in Alex Johansen karakteriyle, Scott ve Kate' in kızları olacak. Ayrıca Jason Mantzoukas, çifte kumarhane fikrini veren Scott'un yakın arkadaşı Frank olarak kamera karşısına geçecek.

Reklamı Geç
60

The House izle

Neighbors serisiyle yazarlığını güçlendiren Andrew J. Cohan; The House filmiyle ilk defa yönetmen koltuğuna oturacak. Yazarlıktaki başarısını, yönetmenliğine taşıyacağına inandığımız Andrew J. Cohan; aynı zamanda The House filminin yazarı olacak.
Will Ferrell ve Adam McKay ikilinin senaryolaştırdığı The House filmi için, 40 milyon dolar bütçe kullanıldı. Tamamının Amerika Birleşik Devletleri’ nde çekilmesi planlanan filmde ünlü oyuncuları görmek mümkün. The House filminde konu olarak, bir ailenin kızlarını üniversiteye gönderememesiyle, maddi durum sıkıntıları yaşaması ele alınmış. Ardından ailenin geçimini sağlamak için, bodrum katlarını bir kumarhaneye dönüştürmesi ve komşularıyla birlikte çalışmasıyla devam eden hikaye komedi sahneleriyle süslenecek.

Will Ferrell’ in başrol koltuğuna, evin babası Scott karakteriyle oturmasının ardından, Amy Poehler Scott’ ın karısı olarak Kate Johansen karakterini canlandıracak. Ryan Simpkins’ in Alex Johansen karakteriyle, Scott ve Kate’ in kızları olacak. Ayrıca Jason Mantzoukas, çifte kumarhane fikrini veren Scott’un yakın arkadaşı Frank olarak kamera karşısına geçecek.

The House 2017 İzle

30 Haziran 2017 tarihinde Warnes Bros. Pictures tarafından dağıtımları yapılacak filmin vizyona girmesine kısa bir süre kala, son trailerlerinin çıkacağı belirtildi. Dram komedi türünde geliştirilen senaryonun değiştirilmeden yayınlanması kararı, geçtiğimiz günler içerisinde alınan belki de filmin gişesini oynayan karar oldu. The House filminin komedi severler tarafından gişede yalnız bırakılmayacağını düşünüyoruz. Vizyona girmesi Amerika Birleşik Devletleri’ nde sabırsızlıkla bekleniyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "The House 2017 İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?