The Hippopotamus – Suaygırı izle Full HD Tek Parça
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (89)
6.4 IMDB Puanı 7,759 Görüntülenme

The Hippopotamus – Suaygırı izle Full HD Tek Parça Filmini izle

The Hippopotamus - Suaygırı direk full hd izle, The Hippopotamus - Suaygırı tek parça 1080p sansürsüz izle, Stephen Fry'ın çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan The Hippopotamus - Suaygırı filmi, izleyenlere oldukça keyifli, bir o kadar da komik anları yaşatmaktadır. Filmde yer alan oyunculardan konusuna oldukça dikkat çekici ögeler yer almaktadır. Filmde Ted Wallace adındaki bir şair konu alınmaktadır. İşinde o kadar başarısız bir isim olan Ted, aynı zamanda da bir başka işte de başarısızdır. Bir gazetenin drama eleştirmenliğini yapan Ted, bu işinde de son derece başarısız olmuş ve en sonunda da gazetedeki işine son verilmiştir. Bunun üzerine her konuda başarısız olduktan sonra, evindeki ailesine karşı tutumu da son derece başarısızdır. Karısının tabiri ile gereksiz bir koca olarak görülmektedir. Tüm bu stresin altında kendini alkole adamıştır. Her gün içen ve ayık gezmeyen bu adam, arkadaşının malikanesine bir dizi çözülemeyen olayı açığa kavuşturmak amacı ile çağrılmıştır. Şüphe bile etmeden kabul ettiği bu iş, onun hayatındaki olumsuzlukları giderebileceği ve biraz da acılarından uzaklaşarak keyifli vakit geçirme, aynı zamanda da kafasını dağıtma şansı olarak görmüştür. Oraya vardığında ise işler hiç de umduğu gibi gitmeyecektir.
Fragman 2 3 4 5 6 7


The Hippopotamus – Suaygırı izle

The Hippopotamus – Suaygırı direk full hd izle, The Hippopotamus – Suaygırı tek parça 1080p sansürsüz izle, Stephen Fry’ın çok satan romanından beyaz perdeye uyarlanan The Hippopotamus – Suaygırı filmi, izleyenlere oldukça keyifli, bir o kadar da komik anları yaşatmaktadır. Filmde yer alan oyunculardan konusuna oldukça dikkat çekici ögeler yer almaktadır. Filmde Ted Wallace adındaki bir şair konu alınmaktadır. İşinde o kadar başarısız bir isim olan Ted, aynı zamanda da bir başka işte de başarısızdır. Bir gazetenin drama eleştirmenliğini yapan Ted, bu işinde de son derece başarısız olmuş ve en sonunda da gazetedeki işine son verilmiştir. Bunun üzerine her konuda başarısız olduktan sonra, evindeki ailesine karşı tutumu da son derece başarısızdır. Karısının tabiri ile gereksiz bir koca olarak görülmektedir. Tüm bu stresin altında kendini alkole adamıştır. Her gün içen ve ayık gezmeyen bu adam, arkadaşının malikanesine bir dizi çözülemeyen olayı açığa kavuşturmak amacı ile çağrılmıştır. Şüphe bile etmeden kabul ettiği bu iş, onun hayatındaki olumsuzlukları giderebileceği ve biraz da acılarından uzaklaşarak keyifli vakit geçirme, aynı zamanda da kafasını dağıtma şansı olarak görmüştür. Oraya vardığında ise işler hiç de umduğu gibi gitmeyecektir.

The Hippopotamus – Suaygırı Direk İzle

2017 yılı İngiltere yapımı komedi filmi olan The Hippopotamus – Suaygırı filminde Roger Allam , Tim Charles , Rod Glenn gibi ünlü isimler yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğuna ise John Jencks oturmuştur. filmizleyerli.com iyi seyirler diler…

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Hippopotamus

  Yayın Tarihi:

  01 Ağustos 2017

  Senaryo:

  Stephen Fry, Blanche McIntyre, Tom Hodgson, John Finnemore, Robin Hill

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?