The Florida Project izle Türkçe Dublaj HD
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
618 Görüntülenme

The Florida Project izle Türkçe Dublaj HD

The Florida Project izle, The Florida Project türkçe dublaj izle, Vizyona girmesine çok kısa bir zaman kalan The Florida Project filmi meraklıları tarafından sabırsız bir şekilde bekleniyor. Dram ve komedi türünü ustaca filme harmanlayan yönetmen, adından söz ettirmeyi başarmış durumda. Konu itibariyle ilgi çekici olan filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise, yeteneklerini ve deneyimlerini konuşturan Sean Baker olmuştur.

Reklamı Geç
60


The Florida Project izle, The Florida Project türkçe dublaj izle, Vizyona girmesine çok kısa bir zaman kalan The Florida Project filmi meraklıları tarafından sabırsız bir şekilde bekleniyor. Dram ve komedi türünü ustaca filme harmanlayan yönetmen, adından söz ettirmeyi başarmış durumda. Konu itibariyle ilgi çekici olan filmin yönetmen koltuğunda oturan isim ise, yeteneklerini ve deneyimlerini konuşturan Sean Baker olmuştur. Birçok filmde kendinden söz ettiren yönetmen yeni çıkacak olan bu filminde de gözleri üzerine dikmeyi başaracak. Filmde, 6 yaşındaki Moone adındaki bir çocuğun ve ekibinin, yetişkinlerin oldukça zorlu ve sıkıntılı bir hayat geçirdikleri dünyalarından tamamen uzak bir dünya oluşturmaları anlatılmaktadır.

Kendilerini oyunlardan, eğlencelerden bir süreliğine alıkoyan okulların tatil olmasının ardından bu afacan ekibin tek dertleri, rahatça oyun oynayabilmek, kimsenin ne dediğine aldırış etmeden eğlencenin tadına varmak ve diledikleri zaman sınırsız dondurmaya sahip olmaktır. Tüm bunların çocuklukta mümkün olabileceği gerçeği varken, yetişkinler için de durum oldukça farklıdır. Çocukluğuna geri dönme gibi bir lükse sahip olmayan yetişkinler için ise ellerinde olan tek şey Florida yazı, acı, sıkıntı ve gözyaşıdır.
Çocuklukla yetişkinliği harika bir şekilde filme işleyen yönetmen, oyuncu kadrosundaki isimlerin yetenekleriyle de ayrı bir yere sahip oluyor. ABD yapımı olan The Florida Project filminin oyuncu kadrosunda yetenekli oyuncuların bulunduğunu görmekteyiz. Bunların başlıcaları ise, Willem Dafoe, Bria Vinaite, Caleb Landry Jones, Brooklynn Prince gibi önemli isimlerdir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "The Florida Project izle Türkçe Dublaj HD" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?