Reklamları Kapat!

The Family izle | HD |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri
The Family izle

The Family izle |HD|

La Familia adlı Şili, Norveç ve Venezuela ortak yapımı olan The Family filmi 1 saat 22 dakika süren dram türünde bir filmdir. Filmin yönetmen koltuğunda Gustavo Rondón Córdova oturmaktadır. Córdova’nın tek filmi bu eserdir. Gustavo Rondón Córdova aynı zamanda filmin senaryo koltuğunda da yer almaktadır. Filmin müziklerini Alejandro Zavala bestelemiştir. Filmin yapımcılarında ise Natalia Machadı Fuenmayor, Marianela Illas, Ruben Sierra Salles, Rodolfo Cova gibi isimler yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Giovanny Garcia ve Reggie Reyes yer almaktadır.
Film içerisinde Andrés (Giovanny Garcia), 12 yaşındaki oğlu Pedro (Reggie Reyes) ile birlikte Venezuela’nın başkenti olan Caracas’ta yaşamaktadır. Andrés oğlunu tek başına büyütmeye çalışmaktadır. Fakat Andrés hem çalışıp hem eve baktığı için oğluna gereken ilgiyi çok fazla gösterememektedir. Andrés çalışıp para kazanmaya çalışırken ve vaktinin büyük bir çoğunluğunu da iş yerinde geçirirken Pedro ise kargaşa ve tehlike dolu sokaklarda gezmektedir. Andrés ve Pedro’nun yeniden bir aile olması gerekmektedir. Bunun için de iki isminde aralarındaki bağın kopup tekrar birleşmesi gerekmektedir.
Venezuela’da yapımları gerçekleşen film gerek konusu gerek oyunculuklarla film severlerin dikkatini çekmektedir. Film IMDB üzerinde 6.6 puan almıştır. Filmin dili de İspanyolca olmaktadır. Film içerisindeki sahnelerin özgünlüğü sinemaseverlere de farklı bir bakış açısı sunmaktadır. Baba ve oğul arasındaki çatışmayı anlatan film izleyenlerin büyük takdirini toplamıştır.

Kategori: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
pulibet yeni adres
Sitemizde şuan toplam 2875 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.