The Family izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

The Family izle Filmini izle

İspanyolca adı La Familia olan The Family filmi Şili, Norveç ve Venezuela ortak yapımı bir dram filmidir. Film 1 saat 22 dakika sürmektedir. Gerek filmin konusu gerek oyuncuların filme kattığı yorum filmi daha özgür bir hâle sokmaktadır. Film yönetmenin ilk filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda Gustavo Rondón Córdova oturmaktadır. Filmin senaristliğini yine Gustavo Rondón Córdova üstlenmektedir. Córdova’nın yazıp yönettiği filmin yapımcıları arasında Natalia Machadı Fuenmayor, Marianela Illas, Ruben Sierra Salles, Rodolfo Cova gibi isimler bulunmaktadır. Filmin benzersiz ve filme ayrı bir hava katan müziklerini Alejandro Zavala bestelemiştir. The Family sinema filminin oyuncuları arasında Giovanny Garcia ve Reggie Reyes yer almaktadır.
The Family bir baba ve oğlun arasındaki ilişkiyi anlatmaktadır. Baba Andrés (Giovanny Garcia), 12 yaşında olan oğlu Pedro (Reggie Reyes) ile birlikte Venezuela’nın başkenti olan Caracas’ın kenar mahallerinde yaşamaktadır. Andrés gün boyu işte olduğu için oğlu Pedro ile çok sık görüşme şansı olamamaktadır. Andrés, akşama kadar iş yerinde bulunmaktadır, oğlu Pedro ise Caracas’ın tehlikeli ve kargaşa dolu sokakları arasında gezmektedir. Andrés ve Pedro’nun tekrar bir araya gelip bir Familia yani aile olması gerekmektedir. Bunun için de baba ve oğlun aralarındaki bağın öncelikle kopması gerekmektedir.
Filmin yapımı Venezuela’da gerçekleşirken dili İspanyolcadır. Film IMDB içerisinde 6.6 puan almıştır. Filmdeki oyuncuların sergiledikleri oyun izleyiciler tarafından takdir görmüştür.
Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?