The Cured izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,4 IMDB Puanı

The Cured izle Filmini izle

Jonas Taylor eski bir deniz subayıdır ve aynı zamanda ünlü bir dalgıçtır. Jonas Taylor geçmişte başına gelen bir olaydan dolayı eski hayatını geride bırakmıştır. Jonas Taylor Pasifik Okyasu’nda bulunan Mariana Çukuru bölgesinde yaşadığı kötü olayın ardından ekibini, rütbesini, ailesini ve onurunu kaybetmiştir. Bu olaydan ona kalan tek şey hayatı olmuştur. Görev sırasında gördüğü ve tüm bu kayıpları yaşamasına neden olan şey devasa köpekbalığı Megalodon’dur. Megalodon’u gördüğüne kimse inanmamıştır. Aradan uzun yıllar geçmiştir.
Fragman 2 3 4 5 6


The Cured izle

Jonas Taylor eski bir deniz subayıdır ve aynı zamanda ünlü bir dalgıçtır. Jonas Taylor geçmişte başına gelen bir olaydan dolayı eski hayatını geride bırakmıştır. Jonas Taylor Pasifik Okyasu’nda bulunan Mariana Çukuru bölgesinde yaşadığı kötü olayın ardından ekibini, rütbesini, ailesini ve onurunu kaybetmiştir. Bu olaydan ona kalan tek şey hayatı olmuştur. Görev sırasında gördüğü ve tüm bu kayıpları yaşamasına neden olan şey devasa köpekbalığı Megalodon’dur. Megalodon’u gördüğüne kimse inanmamıştır. Aradan uzun yıllar geçmiştir. Uluslararası bir deniz altı gözlem programının parçası olan derin deniz sualtısı devasa bir yaratık tarafından saldıraya uğramıştır. Zarar gören denizaltı mürettebatı ile Pasifik Okyanusu’nun en derin yerinde kurtarılmayı beklemeye başlamıştır.

The Cured izle

Çinli okyanus bilimcisi, kızının bütün karşı çıkmasına rağmen denizaltını ve içindeki insanları kurtarması için Jonas Taylor’ı arar ve ondan yardım ister. Nitekim o denizaltının içinde Taylor’ın eski karısı da bulunmaktadır. Jonas Taylor bahsi geçen devasa canavarı daha önce de görmüştür. Bu canavar tarih öncesinde kalan ve soyunun iki buçuk milyar yıl önce tükendiği düşünülen bir Megalodon’dur. Taylor okyanusun dibinde bekleyen insanları kurtarmadan önce korkusuyla yüzleşmeli ve hayatını riske atmalı, dünyanın en tehlikeli canavarının karşısına çıkmalıdır. Vizyon tarihi 28 Ağustos 2018 olan filmin başrollerinde Jason Statham (Jonas Taylor), Bingbing Li (Suyin) ve Rainn Wilson (Jack Morris) bulunuyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?