The Bachelors izle Türkçe Altyazılı online Seyret
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (51)
6.7 IMDB Puanı 2,855 Görüntülenme

The Bachelors izle Türkçe Altyazılı online Seyret Filmini izle

The Bachelors izle Türkçe Altyazılı online Seyret,The Bachelors Tek parça Türkçe alt yazılı izle, IanMcEwan’ın aynı isimli romanın uyarlanan film 1962 yılında ve İngiltere’de geçmektedir. Filmde Florence ve Edward isimli iki gencin hikayesi anlatılmaktadır.
Fragman 2 3 4 5 6


The Bachelors tek parça 1080p sansürsüz izle

The Bachelors izle Türkçe Altyazılı online Seyret,The Bachelors Tek parça Türkçe alt yazılı izle, IanMcEwan’ın aynı isimli romanın uyarlanan film 1962 yılında ve İngiltere’de geçmektedir. Filmde Florence ve Edward isimli iki gencin hikayesi anlatılmaktadır. Florence, İngiltere’nin seçkin ailelerinden birine üyedir ve müzik konusunda oldukça yeteneklidir. Edward ise orta halli bir aileye sahiptir ve oldukça akıllı bir adamdır. Bu iki genç birbirlerini sevmektedirler ve evlenmek istemektedirler. Florence ve Edward 1962 yılının yaz aylarında evlenirler ve İngiltere’nin Chesil sahilinde bulunan bir otele balayı için giderler. Güzel geçen günlerinin ardından keyifli bir akşam yemeği yiyen ikili geceyi geçirmek için odalarına giderler

The Bachelors tek parça 1080p sansürsüz izle

Fakat Edward ve Florence ilk gecelerinde ne yapacaklarını bilememektedirler. Yaşadıkları dönemde cinsellik bir tabu olarak insanların karşısına çıkmaktadır ve bu dönemin getirdiği bu özelliğin altında ezilmektedirler. İçinde bulundukları ana kadar cinsellik hakkında hiç konuşmamış olan iki genç kendileri ile yüzleşecekleri bir döneme girmişlerdir. Filmin başrollerinde SaoirseRonan ve BillyHowle bulunmaktadır Senaryosunu IanMcEwan’ın kaleme aldığı filmin yönetmenliğini ise DominicCooke yapmaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?