Tavla Beni Komşu 2017 İzle Tek Parça
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (29)
14,701 Görüntülenme

Tavla Beni Komşu 2017 İzle Tek Parça

Tavla Beni Komşu
Komşusunun kocasını tavlamak ve onunla birlikte olmak isteyen çılgın ve güzeller güzeli bir bayan kendisini onunla birlikte olabilmek adına her tür çabayı göstermekten bıkmadan usanmadan her tür yollara başvurabilmekte ve onun geliş gidiş saatlerini cam kenarında bekleyebilmektedir.
Tek Parça HD Alternatif Tek Parça

Reklamı Geç
60

Tavla Beni Komşu filmi komşusunun kocasını tavlamak ve onunla birlikte olmak isteyen çılgın ve güzeller güzeli bir bayan kendisini onunla birlikte olabilmek adına her tür çabayı göstermekten bıkmadan usanmadan her tür yollara başvurabilmekte ve onun geliş gidiş saatlerini cam kenarında bekleyebilmektedir.
Komşusu ile yakın bir dostluk kurmak ve daha sonrasında aklında yatan yüzlerce fantezisini onun üzerinde geliştirmek için kendisine fırsatlar aramaktadır. Bu ateşli ve güzelleri güzeli çılgın bayan farklı ve de çılgın fikirlerini bir partner aramasından dolayı gözüne komsusunu kestirmiş ve onun ile ilgili kafasında yüzlerde fantezi geliştirmeyi başarmıştır.

 

Sex düşkünü bu çılgın kadın kendisini tatmin etmesi için bir çok yola başvurmuş fakay-t bunların hiçbirisi ona yeterli olamamasından dolayı aklına takılmış olan bu yakışıklı komsusunda aradıklarını bulabileceği ümidi ile komşusunu tavlama yollarına girer ve bu sırada karşısına çıkan tüm engelleri aşma çabası içerisine girer.

 

Günlerden bir gün bu fantezilerini yaşama imkânına kavuşur ve aklında olan ve bu zamana kadar bütün arzularını komsusunda yaşama fırsatına sahip olur. Çılgınlık şehvet ve bir o kadar da heyecan dolu bu muhteşem sahneler izleyenlerin kalplerini yerlerinden çıkartabilecek kadar muhteşem anlara şahitlik edebilecek yapıda bir film olmasından dolayı erotik film severlerin kesinlikle izlenmesi gereken bir eser olarak izleyenlerin beğenisine sunulmuştur.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Tavla Beni Komşu 2017 İzle Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?