Tatlım Tatlım Full Hd İzle
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (477)
11,286 Görüntülenme

Tatlım Tatlım Full Hd İzle

“Başarılı yönetmen Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı aynı zamanda Demet Akbağ ile senelerce beraber oynadıkları, “Hay beden Gerçeküstü Aşk” adlı film uyarlaması olan (tatlım tatlım), filminde aynı partide tanışan, farklı çiftlerin üzerinden bir ilişkinin” anlatılması pek cazip gelmemiştir kulağa.

Reklamı Geç
60

Tatlım Tatlım izle

Kötü eleştiriler yapılmış olsa ’da çok ta kötü olmayan izlenilebilir olan film. Her ne kadar yılmaz Erdoğan tadını damağımızda hissettirmese de. Boş bir zamanınız dada vakit geçirebileceğiniz Romantik komedi türü olarak sinemada yer alan( tatlım tatlım) filmi. Beklenilenin altında altın da yer alan.

Eski Yılmaz Erdoğan klasiğinin dışına çıkamamış ve tam anlamıyla izleyicilerin burun büktüğü ilişki olarak eski anlattığı ilişki statüsünün üzerine de çıkamamış alıntı olarak yer verdiğim üzere;

Başarılı yönetmen Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı aynı zamanda Demet Akbağ ile senelerce beraber oynadıkları, “Haybeden Gerçeküstü Aşk” adlı film uyarlaması olan (tatlım tatlım), filminde aynı partide tanışan, farklı çiftlerin üzerinden bir ilişkinin” anlatılması pek cazip gelmemiştir kulağa. En başından en sonuna kadar ki yer alan; tanışma sürecini, beraber aynı evde kalıp evlenme süreçlerine kadar. Farklı aile tiplerini barındıran, farklı karakterlerle de süsleyen bir olaylar dizini olarak karşımıza çıkıyor.

Tatlım Tatlım Full HD İzle

Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu’nun yer aldığı sahnelerde gülebileceğiniz yerler yer almaktadır.
Duygusal olan olayları bile komik bir üslup la anlatan çok fazla esprisi olmasa bile zamanınızı boşa harcamayacak, bazı sahnelerde ise sizi yarıp geçirebilecek çok güzel film.

Gupse Özay, Büşra Pekin, Aylin Kontente, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak Çağlar Çorumlu, Serkan Keskin ve Fatih Artman gibi oyuncuların yer aldığı Tatlım Tatlım filminin aynı zamanda senaryosunu ’da yılmaz Erdoğan’ın yazdığı film on yedi Mart 2017 tarihinde görücüye çıkmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Tatlım Tatlım Full Hd İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?